Skip to content
Home » 7 priežastys, kodėl skrydis karšto oro balionu yra puikus pasimatymas

7 priežastys, kodėl skrydis karšto oro balionu yra puikus pasimatymas

1. Maksimali romantika

Įsivaizduokite tai. Saulė žemai virš horizonto ir užlieja kraštovaizdį auksine šviesa. Esate aukštai virš žemės ir matote daugybę kilometrų į tolį. Viskas ramu ir tylu, o jūs sklendžiate kartu su partneriu, kuris stovi šalia jūsų.

Skrydis oro balionu toks romantiškas, kaip „Užrašų knygelė“ filmas. Kadangi oro balionas keliauja kartu su vėju, jo visai nejaučiate. Ramus ir atpalaiduojantis jūsų pasimatymas danguje bus kupinas pačių nuostabiausių vaizdų, kokius tik galima įsivaizduoti.

Romantika atsiskleidžia, kai užsiimate veikla, kuri skirta tik jums ir jūsų partneriui. Fenomenali patirtis, kuri yra nauja jums abiem, reiškia, kad mėgausitės kiekviena sekunde kartu. Jei skrydis oro balionu nėra fenomenali patirtis, mes nežinome, kas tai galėtų būti!

2. Puikiai tinka ypatingiems pasimatymams

Skrydis oro balionu yra puikus pasirinkimas pasimatymui, kai norite išeiti už įprasto pasimatymo ribų. Užsisakius privatų skrydį oro balionu, jame būsite tik jūs, jūsų partneris ir pilotas. Skrydžio oro balionu kainos taip pat yra labai prieinamos, todėl idealiai tinka bet kokiam biudžetui.

3. Neįtikėtinos nuotraukos

Dėl neįtikėtinus fotoaparatus turinčių mobiliųjų telefonų visi įpratome fotografuoti pačius kasdieniškiausius dalykus. Nuo to, ką valgome, iki šimtosios mūsų katės nuotraukos. O pasimatymai vargu ar verti nuotraukų, kai tai tik dar vienas restoranas ar filmas.

Tačiau nuotraukos yra geriausias būdas užfiksuoti visus smagius išgyvenimus, kuriuos patiriate kartu. Mažai yra geresnių galimybių fotografuotis, nei kai esate 3 kilometrų aukštyje!

4. Vakarienė danguje

Taigi išbandėte tą naują itališką restoraną ir meksikietišką ant kampo, bet pasimatymo vakarui einate į savo įprastą restoraną. Tai puiku, bet… ar nenorėtumėte vakarienės ir šampano išgerti danguje?

Daugelis karšto oro balionų kompanijų leidžia į skrydį pasiimti maisto ir burbuliukų. Tai padaro vakarėlį ypatingą, kai skrisdami skimbčiojate taurėmis horizonte besileidžiant saulei. Jei užsisakote rytinį skrydį, elkitės kaip prancūzai – užsisakykite kruasanų ir šampano.

5. Visiška ramybė

Kažkas tokio, kai sklęsdami danguje atsikratote rūpesčių ir atsiduriate dabarties akimirkoje. Stebėdami, kaip po jumis tolsta žemė, negalvojate apie darbą ar rūpesčius. Jūs ir jūsų partneris būsite čia pat, kartu patirdami kažką fantastiško.

Nejausdami vėjo, atsidursite ramioje aplinkoje, virš kurios švelniai ūžauja tik degikliai. Sklandysite virš neįtikėtino grožio gamtos ir, kildami aukštyn, matysite po savimi esančius miestus ir miestelius.

6. Jaudinantis, bet saugus

Pakilus oro balionu yra ramu, tačiau visiems pakilimas ir nusileidimas šiek tiek jaudina! Tačiau tai jaudinanti, o ne bauginanti patirtis. Skraidymas oro balionu yra itin saugus, o pilotai yra labai patyrę ir reglamentuojami.

Karšto oro balionai dreifuoja kartu su vėju ir skrenda lengvu oru. Dėl degiklių skleidžiamos šilumos oro balionas kyla aukštyn, o kai ateina laikas leistis, degikliai išjungiami. Dėl to pakilimas ir nusileidimas yra švelnus ir visai nebaisus.

7. Nuolat meskite vieni kitiems iššūkius

Santykiuose lengva įsisukti į rutiną. Planuoti pasimatymus gali būti sunku, kai abu esate pavargę ir jau tiek daug jau nuveikę kartu. Štai kodėl skrydis oro balionu yra tokia puiki pasimatymo idėja.

Papildomos pastangos užsakant neįtikėtiną veiklą yra puikus būdas parodyti, kad pasimatymams skiriate daug dėmesio. Be to, daugelis žmonių sunkiai įveikia aukščio baimę, tačiau kartu jūs galite tai įveikti. Dėl oro balionų švelnumo tai idealus būdas praplėsti savo komforto zonas be jokio pavojaus.

Kai savo pasimatymams darote unikalius ir jaudinančius dalykus, jūs visada metate vienas kitam iššūkį naujais potyriais. Tai puikus būdas augti kartu ir kurti prisiminimus, kurie niekada neišblės.

Paįvairinkite pasimatymus skraidydami oro balionu

Nebrangus, gražus ir smagus skrydis oro balionu turi būti viena iš neįtikimiausių pasimatymų idėjų. Nesvarbu, ar planuojate teikti pasiūlymą, švęsti gimtadienį, ar tiesiog norite nustebinti savo partnerį nepakartojamu pasimatymu, pakilti į dangų – puikus būdas tai padaryti.

Tad ko dar laukiate? Jei tai pakankamai romantiška prancūzams, tai pakankamai romantiška ir mums visiems. Nepamirškite fotoaparato arba šampano!