Skip to content
Home » Audinių įvairovė: kokiomis savybėmis jie pasižymi?

Audinių įvairovė: kokiomis savybėmis jie pasižymi?

Audiniai, audiniai, audiniai… Jų įvairovė šiandien yra tokia didelė, kad panorėjus papildyti savo drabužinę nauju drabužiu ar įsigyti dar vieną tekstilės gaminį savo namams, tenka sugaišti iš tiesų daug laiko galvojant apie tai, kuriam audiniui teikti pirmenybę. Tačiau, jei žinosite pačias svarbiausias kiekvieno audinio savybes, apsispręsti bus kur kas lengviau. Tad pats metas su jomis susipažinti. 

Vienas galimų pasirinkimų yra žakardinis audinys. Iš jo pasiūti gaminiai, atrodo ypač puikiai bei estetiškai. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šis audinys pasižymi ypatingu tvirtumu, todėl viskas, kas iš jo bus pagaminta, jums tarnaus ilgai bei patikimai. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į dar vieną šio audinio savybę: jis turi austinį raštą, tai kuria prabangos įspūdį. Na, ir, žinoma taip pat svarbu akcentuoti, kad toks audinys puikai tinka siuvinėjimui. 

Medvilnė – dar vienas jūsų laukiantis pasirinkimas. Tai – natūralus audinys  žinoma, jei rinksitės šimtaprocentinę medvilnę), kuris puikiai praleidžia orą, tad  dėvėdami iš jos pasiūtus drabužius, gerai jausitės net karščiausią vasaros dieną. Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad iš medvilnės pasiūlyti drabužiai puikiai ir turintiems jautrią odą. Na, ir, žinoma, svarbus akcentuoti, kad šis audinys yra labai malonus liesti. 

Lininis audinys taip pat yra nusipelnęs ilgų liaupsių, kadangi turi labai daug puikių savybių. Visų pirma, tai yra visiškai natūralus audinys, todėl ideali tinka tiems, kas turi labai jautrią ar į alergijas linkusią odą. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad šio audinio išgavimas visiškai nedaro jokios žalos gamtai, tad rinkitės lininius gaminius, jei jums rūpi jos išsaugojimas. Taip pat svarbu akcentuoti, kad lininiai drabužiai atrodo labai estetiškai, ir puikiai tinka tiek tuo atveju, kai ieškoma patogumo kasdien, tiek tuo atveju, jei siekiama grožio, atėjus išskirtinėmis progoms. Lininis audinys nereikalauja daug priežiūros, nėra glamžus, tad iš jo pagaminti drabužiai puikiai tinka ir tuo atveju, jei laukia ilga kelionė. Pralaidus orui, tad dėvėdami iš jo pasiūtus drabužius, puikia jausitės net labai karštą vasaros dieną. Na, ir, taip pat svarbu priminti, kad jis yra pranašesnis už daugelio taip mėgstamą medvilnę – verta pastebėti, kad jis yra net 5 kartus tvirtesnis be atsparesnis nusidėvėjimui.

Kai norisi ypatingos prabangos, žavesio, elegancijos bei grožio puikiai tiks gipiūras. Tai – labai lengvas audinys, iš kurio pasiūti drabužiai puikiai tiks išskirtinėms progoms.  Visgi, vertėtų pastebėti, kad lyginant su iš kitų audinių pasiūtais drabužiais, gipiūriniai drabužiai reikalauja nemažai priežiūros. Gipiūro audinių galite rasti čia https://www.have.lt/ypatingi-audiniai/gipiuras

Tvidas – lengvas, gaivus, malonus liesti. Iš jo pasiūti drabužiai atrodo prabangiai, elegantiškai bei ypač estetiškai, puikiai tinka išskirtinėms progoms. Iš jo pasiūti drabužiai yra neglamžūs bei lengvai krentantys. 

Šilkas – lengvas, švelnus, ypač malonus liesti, gaivumo, tačiau tuo pat metu ir jaukumo, suteikiantis audinys. Iš jo pasiūti drabužiai atrodo labai estetiškai bei prabangiai.

Vilnos audinys puikiai tiks tuo atveju, jei norisi ypatingo jaukumo, šilumos. Tačiau taip pat vertėtų akcentuoti, kad lyginant su kitais audiniais, vilnonis audinys reikalauja nemažai priežiūros. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt