Skip to content
Home » Deginta mediena – išorės ir vidaus projektams

Deginta mediena – išorės ir vidaus projektams

Degintos medienos dailylentės bei lentos, apie kurias daugiau galite sužinoti, sekdami šią nuorodą: https://sugibanwood.com/deginto-medzio-lentos/, tinka įvairiems lauko bei vidaus projektams. Ar žinote, kas degintą medieną padaro išskirtine, unikalia bei ypač vertinama visame pasaulyje ir kokiems projektams ją verta rinktis?

Kas lemia degintos medienos unikalumą?

Degintos medienos unikalumą sąlygoja jos apdirbimo technologija. Dar senų senovėje degintos medienos tradicijas pradėjo japonai, siekdami apsaugoti medinių dailylenčių paviršių nuo nepageidaujamo poveikio. Specialia technologija išdeginta bei impregnuota mediena tampa neįtikėtinai atspari įvairiems išorės veiksniams, ilgaamžė bei tinkanti įvairiems lauko bei vidaus projektams.

Deginta mediena – patvariam ir patraukliam stogui

Stogas yra ta statinio dalis, kuriai taip pat gali būti naudojama deginta mediena. Stogams skirta deginta mediena pasižymi neįtikėtinu patvarumu, atsparumu atšiaurioms lauko sąlygoms, drėgmės, ultravioletinių spindulių bei laiko poveikiui. Stogams dengti idealiai tinka elastingoji, priežiūrai nereikli maumedžio mediena, tačiau ji nėra vienintelis galimas pasirinkimas. Būtina pažymėti, kad pasirinkus degintą medieną stogui dengti, turėsite stogą, kuris be jokios rimtos priežiūros Jums tarnaus beveik šimtą metų.

Deginta mediena – išskirtiniams bei ilgaamžiams fasadams

Pastato fasadas – išorinė statinio dalis, į kurią visada krypsta visų žvilgsniai. Deginta mediena tinka tiek pagrindiniams, tiek šoniniams, galiniams, gatvės bei kiemo fasadams įrengti. Ar žinote, kodėl? Atsakymas visiškai paprastas – degintos medienos fasadai yra atsparūs užsiliepsnojimui, nes deginta mediena praktiškai yra nedegi, taip pat fasadai, pagaminti iš degintos medienos nevilioja kenkėjų, neleidžia veistis pelėsiui, yra atsparūs drėgmei bei ultravioletinių spindulių poveikiui.

Deginta mediena – estetiškai patrauklioms ir tvirtoms terasoms

Šiltuoju metų laiku terasa yra bene populiariausia vieta, kurioje labai patogu leisti laiką. Terasų būna įvairių. Jos gali būti įstiklintos, dalinai įstiklintos arba atviros. Terasoms, kurios yra įrengtos lauke esančiose poilsio zonose, tenka susidurti su daugybe ne itin malonių išbandymų, tokių, kaip temperatūrų kaita, krituliai (lietus, sniegas, kruša ir pan.),saulės spinduliai ir pan. Visi šie išbandymai yra visiškai nebaisūs iš degintos medienos pagamintoms terasoms.

Deginta mediena – išvaizdžiai bei ilgaamžei tvorai

Tverdami tvorą, tikimės, kad ji savo funkcijas atliks ne vienerius metus. Jeigu norite būtent tokios tvoros, Jums derėtų rinktis degintą medieną. Ši mediena dėl jos apdirbimo technologijos yra visiškai atspari puviniui, medžio grybeliui, vėjo bei darganos poveikiui, taip pat pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis bei atsparumu skilinėjimui, todėl užsitvėrus tvorą, pagamintą iš šios medienos, jos eksploatavimo laikas iš tiesų bus labai ilgas. Žinoma, iš tvoros tikimasi ne tik funkcionalumo, bet ir nepriekaištingos išvaizdos, puošiančios aplinką. Estetiškai patraukli tvora gali būti lengvai pasiekiama svajonė, jeigu jos gamybai yra pasitelkiama būtent deginta mediena. Pažymėtina, kad tvorų gamybai įprastai yra pasirenkama deginta maumedžio, pušies bei eglės mediena.

Deginta mediena interjere

Degintos maumedžio, pušies bei eglės medienos lentos idealiai tinka įvairiems interjero sprendimams. Nepakartojama degintos medienos tekstūra, „spinduliuojama“ elegancija bei jaukumas kiekvieną erdvę paverčia nepakartojama. Įvairių spalvų ir tekstūrų šukuota arba nešukuota deginta mediena yra itin ekonomiškas, patikimas bei ekologiškas sprendimas sveikatai „draugiškoms“ namų erdvėms įrengti.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt