Skip to content
Home » Dviračių paklausa Google paieškos sistemoje Latvijoje ir Lietuvoje

Dviračių paklausa Google paieškos sistemoje Latvijoje ir Lietuvoje

Google paieškos sistema yra populiariausia Lietuvoje ir, apskritai, mūsų Baltijos regione. Todėl norint ką nors sužinoti ar kuo nors pasidomėti mes naudojamės Google teikiamomis paslaugomis. 

Šį kartą mes domėjomės dviračių paklausa Google paieškos sistemoje. Tema ganėtinai paprasta nūdienos aktualijose, kuomet didieji Lietuvos bei Baltijos šalių miestai skatina visuomenę vis dažniau rinktis dviratį kaip transporto priemonę, be to, investuoja į dviračiams pritaikytą infrastruktūrą ir pan., kad žmonės turėtų visas tam būtinas sąlygas. Toks valdžių sprendimas grįstas ekologinėmis Žemės problemomis ir noru pagerinti aplinką bei orą, kuriuo kvėpuojame. 

Taigi, mums buvo įdomu, kaip dažnai žmonės domisi būtent dviračiais Google paieškos sistemoje Latvijoje bei Lietuvoje. Tam, kad sužinotumėme rezultatus, kaip dažnai žmonės domisi dviračiais, ir ar susidomėjimas augo ar krito per pastaruosius dvylika mėnesių, naudojomės įrankiu https://keywordtool.io/, kuris parodo bendrąsias paieškas pagal raktažodį ,,dviračiai” ir ,,velosipēdi” atitinkamose šalyse.

Lietuvoje per paskutinius dvylika mėnesių naudojantis Google paieškos sistema ir suvedant žodį ,,dviračiai” buvo 67,890 atvejų. Kai tuo tarpu Latvija šiuo klausimu smarkiai atsiliko, nes ,,velosipēdi” į Google paieškos sistemą per pastaruosius dvylika mėnesių buvo įvesti viso labo tik 27,120  kartų, ir tai kone daugiau nei dvigubai mažiau paieškų nei Lietuvoje.

Kalbant apie vidutines šių raktažodžių (,,dviračiai” ir ,,velosipēdi”) tendencijas Google paieškos sistemoje skirtumas jau nėra toks ryškus. Štai Lietuvoje per paskutinius dvylika mėnesių (2021 gegužę — 2022 kovą) tendencijos krito visu trečdaliu – tai 32 procentais. O žiūrint į latviškus duomenis – visais 36 procentais per tą patį laikotarpį. 

Taigi, nepaisant to, kad visos reikiamos sąlygos naudotis dviračiu kaip lygiaverte transporto priemone yra suteikiamos ir vis labiau plėtojamos (pvz., dviračių dalinimosi programėlės, infrastruktūra ir pan.) paieškos internete krenta tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, nepaisant didelio šių šalių paieškų skirtumo. Jei ir jūs domitės dviračiais, kviečiame apsilankyti adresu https://www.bikko.lv/.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt