Skip to content
Home » Gelinis nagų lakavimas – puikus sprendimas daugeliui moterų

Gelinis nagų lakavimas – puikus sprendimas daugeliui moterų

Gelinis nagų lakavimas – puikus sprendimas moterims, kurios nuolat vargsta su lūžinėjančiais nagais. Be to, tai ilgalaikis sprendimas, trunkantis vidutiniškai apie dvi savaites, todėl kasdien turite nepriekaištingai sutvarkytus nagus.

Esate lūžinėjančių ir nusilpusių nagų savininkė? Trumpi ir beformiai nagai – jūsų košmaras, o kasdienė veikla neleidžia išlaikyti gražių ir išpuoselėtų nagų? Nemėgstate dažnai lakuoti nagų ir ieškote manikiūro, kuris tarnautų ilgiau? Gelinis nagų lakavimas kaip tik jums.

Geliniai nagai – kas yra gelinis manikiūras?

Prižiūrėtos ir gražios rankos – kiekvienos savimi besirūpinančios moters vizitinė kortelė. Egzistuoja keli nagų formavimo būdai, kad nagai atrodytų elegantiški, tačiau gelinis manikiūras yra vienas populiariausių.

Gelinis nagų lakavimas yra manikiūro tipas, kuris atliekamas tiesiai ant nago plokštelės, galiukų ar specialiomis priemonėmis prailginto nago. Geliniam manikiūrui yra naudojamas specialus gelis, sukietinamas UV šviesa. Be gelio naudojamos ir tokios priemonės kaip primer, nagų bazės ir topai nagams. Gelinis manikiūras – puikus sprendimas gležnų, lūžinėjančių ir skilinėjančių nagų savininkams.

Geliniai nagai gali būti įvairių formų ir dar įvairesnių dizainų. Gelinis manikiūras gali būti klasikinių spalvų, kuklus arba atvirkščiai – ryškus ir žaismingas, su madingu ombre ar daugeliu kitų efektų. Šis manikiūro tipas taip pat leidžia naudoti įvairiausius dekoratyvinius elementus, tokius kaip blizgučiai, lipdukai, kristalai ir pan.

Gelinis manikiūras susideda iš nago plokštelės padengimo specialia, lankstumu pasižyminčia mase, sukietinta UV/LED lempa. Užtepamų gelio sluoksnių skaičius priklauso nuo to, kokį efektą norime pasiekti. Po kiekvieno gelio sluoksnio užtepimo jį reikia sukietinti LED/UV lempoje.

Gelinis manikiūras dėl savo patvarumo gali išsilaikyti ant nagų iki 4 savaičių, jei kalbame apie nagų priauginimą geliu. Tačiau juos papildyti būtina kas 2-3 savaites, priklausomai nuo to, kaip greitai auga natūralūs jūsų nagai.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt