Skip to content
Home » Geriausios batų dėžės paieškos: į ką atsižvelgti renkantis?

Geriausios batų dėžės paieškos: į ką atsižvelgti renkantis?

Dažnas iš mūsų turime tikrai ne vieną batų porą. Būtent dėl to, batų dėžės yra itin reikalingos ir naudingos. Tai praktiški ir svarbūs prieškambario baldai, kurie ne tik suteikia saugią ir tinkamą bei patogią vietą batų laikymui, bet ir puikiai papildo prieškambario interjerą. Batų dėžė padės palaikyti tvarką prieškambaryje, pašalins netvarka ir suteiks kambariui daugiau erdvės. Tačiau, rasti ir pasirinkti tinkamą batų dėžė gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Itin platus ir tikrai įvairus batų dėžių pasirinkimas neretai gali susukti galvą. Dėl šios priežasties, prieš renkantis svarbu atsižvelgti į kelis dalykus. Tokiu būdu, pasirinkimas bus sklandesnis ir lengvesnis. Apie juos plačiau ir pakalbėsime šiame straipsnyje. 

Kokio dydžio batų dėžė labiausiai tinka jūsų prieškambariui?

Batų dėžės dydis – ko gero, vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį būtina atsižvelgti renkantis. Svarbu, kad batų dėžė tinkamai tilptų prieškambaryje, nebūtų nei per didelė, nei per maža. Dėka plataus ir įvairaus batų dėžių pasirinkimo, kiekvienas gali tikrai lengvai rasti sau tinkamiausio dydžio batų dėžę. Tiesa, tinkamo dydžio pasirinkimas priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia, būtina nuspręsti, kokioje vietoje šis baldas stovės. Dažniausiai, batų dėžės yra statomos šalia sienos, todėl, labai svarbu, kad šiam baldui turėtumėte laisvos vietos. Naudinga tiksliai išsimatuoti laisvą erdvę ir batų dėžės dydį rinktis pagal gautus matmenis. Tokiu būdu, galėsite būti garantuoti, kad batų dėžė tilps ir bus tinkamo dydžio. Batų dėžė negali užstoti praėjimo, trukdyti atidaryti ar uždaryti duris. 

Kiek batų porų turite?

Tinkamos batų dėžės pasirinkimas taip pat priklauso ir nuo to, kiek batų porų turite. Jei batų kolekcija didelė, turite didelę šeimą, tikrai verta rinktis didesnę ir talpesnę batų dėžę. Tokiu būdu, prieškambaris atrodys tvarkingai, o visi batai turės saugią ir tinkamą savo vietą. Tiesa, čia taip pat reikėtų nepamiršti ir anksčiau aptarto aspekto ir atsižvelgti į erdvės, kurioje stovės šis baldas, dydį. Dideliam kiekiui batų taip pat puikiai tiks kelias lentynas turinti batų dėžė. Tačiau, naudinga atminti, kad bet kaip batų dėžėje sumesti savo batų nereikėtų. Norint ne tik palaikyti tvarką, bet ir užtikrinti puikią avalynės išvaizdą, batų poras reikėtų sudėti taip, kad tarp jų liktų nors keli centimetrai laisvos erdvės. Na, o jei batų neturite daug, o ir erdvės namuose nėra apstu, mažesnė batų dėžė puikiai tiks ir efektyviai atliks savo funkciją. 

Skirtingi batų dėžių dizainai 

Išsirinkus tinkamą batų dėžės dydį, atsakingai įvertinus avalynės kolekcijos apimtį, metas išsirinkti ir tinkamą, patinkantį dizainą. Batų dėžės gali būti labai įvairios. Jos skiriasi savo medžiagomis, spalvomis, tipais, o tinkamos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų, namų stiliaus. Ko gero, dažniausiai žmonės renkasi būtent uždaro tipo batų dėžės, kurios atrodo tarsi spintelės ir paslepia visus batus, taip suteikdamos švarią ir tvarkingą aplinką. Galima rinktis ir atviro tipo batų dėžę, kuri leis matyti visą batų kolekciją. Tiesa, tokios batų dėžės, dažniausiai, būna mažesnės ir talpina kur kas mažiau batų. Negana to, tokia batų dėžė suteiks ventiliaciją batams, todėl, nesikaups nemalonūs kvapai. Tuo tarpu, uždaro tipo batų dėžės viską paslėps, bet neleis orui cirkuliuoti, o tai gali turėti įtaką ir nemalonių kvapų susidarymui. Naudinga paminėti ir tai, kad batų dėžės dizainą reikėtų derinti ir prie kitų baldų, esančių erdvėje, prieškambaryje. Tokiu būdu, pavyks išlaikyti stiliaus vientisumą, estetiškumą. Būtent tai padės išgauti prieškambario komplektas, kurio sudėtyje yra batų dėžė. Žinoma, galima rinktis ir atskirus modelius, kuriuos reikės derinti prie kitų baldų. 

Medžiaga 

Galiausiai, labai svarbu atsižvelgti ir į tai, iš kokios medžiagos pagaminta batų dėžė. Nuo to priklauso kaip ji atrodys, kokia patvari bus ir kiek ji kainuos. Medinės, iš medžio drožlių pagamintos batų dėžės – populiariausios. Jos yra ilgaamžės, patvarios ir pasižymi skirtingais, labai įvairiais dizainais. Tiesa, iš medžio drožlių plokščių pagaminti modeliai gali būti ne tokie tvirti, bet yra sąlyginai pigūs. Dar vienas pasirinkimas – metalinės batų dėžės. Tai išskirtiniu patvarumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu pasižymintys baldai, kurie puikiai derės prie modernaus, minimalistinio interjero. Naudinga paminėti ir tai, kad batų dėžės gali būti pagamintos iš plastiko. Jos nėra tokios populiarios ir stilingos. Tikime, kad sau tinkamą batų dėžę rasite Varlėje. Apsilankykite: https://www.varle.lt/batu-dezes/ ir išsirinkite sau tinkamiausią batų dėžę, už žemą kainą!

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt