Skip to content
Home » Gydančios pėdkelnės. Kas tai?

Gydančios pėdkelnės. Kas tai?

Jeigu reikėtų trumpai paaiškinti, kas yra gydančios pėdkelnės, puikiai tiktų pasakymas, kad tai pėdkelnės, kurios Jūsų gyvenimui suteiks ženkliai daugiau komforto. Susipažinkime su šiuo pėdkelnių tipu išsamiau.

Kokio amžiaus moterims rekomenduojama rinktis gydančias pėdkelnes?

Specialistų teigimu, gydančių pėdkelnių dėvėjimas nėra sietinas su moters amžiumi. Kitaip tariant, šio tipo pėdkelnės yra tinkams bet kurio amžiaus moterims, kurios nuolat jaučia varginantį kojų raumenų skausmą, kurioms puikiai pažįstamas mėšlungio keliamas diskomfortas ir kurioms nustatyta venų varikozė.

Ar gydomųjų pėdkelnių dydis toks pats, kaip ir įprastų pėdkelnių?

Renkantis gydomąsias pėdkelnes, aklai nesivadovaukite nurodytu dydžiu ir būtinai atkreipkite dėmesį į nurodytus išmatavimus. Ši mūsų rekomendacija labai aktuali, nes kai kuriais atvejais gydomųjų pėdkelnių dydis neatitiks įprastų pėdkelnių, kurias nešiojate, dydžio. Netinkamai pasirinkus pėdkelnių dydį, neturėsite galimybės pajusti visos šių pėdkelnių teikiamos naudos: gydomosios kompresinės pėdkelnės sukuria skirtingo lygio kompresiją, kuri sąlygoja atitinkamą probleminių vietų spaudimą, kuris, savo ruožtu, palengvina anksčiau minėtus negalavimus.

Kodėl verta dėvėti gydomąsias pėdkelnes?

Gydomosios pėdkelnės, kaip jau buvo minėta, gelbsti moteris nuo diskomforto jausmo kojose. Jos efektyviai pagerina kraujotaką ir limfotaką, sumažina sąnariams tenkančias apkrovas, atpalaiduoja įsitempusius kojų raumenis ir t. t. Be viso to, šios pėdkelnės, anot specialistų, itin gerai veikia nervų sistemą, ko pasekoje gerėja bendra savijauta ir miego kokybė.

Ar gydomosios pėdkelnės tikrai gydo?

Skeptikės, žinoma, teigia, kad gydomųjų pėdkelnių nauda yra placebas, tačiau jų abejonės, kaip ir neigiami komentarai, labai greitai išgaruoja, pačioms išbandžius šias pėdkelnes. Tai, kad gydomosios pėdkelnės nėra placebas patvirtina ir klinikiniai tyrimai. Be to, šios pėdkelnės atitinka medicininių reikmenų European Directive 93/42 CEE 1 klasės reikalavimus.

Ar gydomosios pėdkelnės savo išvaizda skiriasi nuo įprastų?

Ilgaamžės ir patvarios gydomosios pėdkelnės savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo visoms mums įprastų pėdkelnių. Kūno spalvos, juodos, tamsiai rudos ir kt. spalvų gydomosios pėdkelnės ne tik leis Jums jaustis puikiai, bet ir tiks prie bet kokio pasirinkto aprangos stiliaus. Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote gražių bei kokybiškų pėdkelnių, pažymime, kad platų gydančių ir kitų tipų pėdkelnių asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: https://www.tavopatogumui.lt/drabuziai-moterims/pedkelnes.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt