Skip to content
Home » Ką dovanoti merginai?

Ką dovanoti merginai?

Kas jau kas, tačiau merginos iš tiesų labai mėgsta gauti dovanas. Tad, nieko keista, kad antrosios pusės, jas nori nustebinti bei pamaloninti ne tik tuomet, kai ateina kokia nors šventė, bet ir tuomet, kai nėra jokios progos. Na, o, kai dovanos yra įteikiamos labai dažnai, tai, nieko keista, kad kartais gali netgi pritrūkti idėjų. Tačiau taip pat tikrai nenutiks, jei tik perskaitysite šį tekstuką – jau netrukus, pateiksime tikrai ne vieną idėją, ką dovanoti merginai.

Dovanų idėjos, kainuojančios keliolika eurų

Jei ieškote nebrangios dovanėlės merginai ir planuojate išleisti keliolika eurų šiam tikslui, tokiu atveju, puikiu pasirinkimu taps gėlės. Jų merginoms niekada nėra per daug, tad nepraleiskite dar vienos puikios progos pradžiuginti. Na, o, jei norite, kad gėlių žiedai jūsų merginą džiugintų kuo ilgiau, tai įteikite ne gyvų, o muilo gėlių – tokios gėlės akis džiugins net ne vienerius metus. Dar daugiau nebrangių, vos keliolika eurų kainuojančių dovanų idėjų: karštas šokoladas, saldainiai, pyragėliai stilingoje dėžutėje ir t.t.

Dovanų idėjos, kainuojančios keliasdešimt eurų

Jei dovanos biudžetas – keliasdešimt eurų, tai puikiu pasirinkimu galėtų tapti kvietimas į saldumynų ar užkandžių degustaciją. Taip pat galite pakviesti pasilepinti grožio ar sveikatingumo procedūra, pavyzdžiui, masažu.

Dovanų idėjos, kainuojančios kelis šimtus eurų

Na, o, jei šiam tikslui yra ruošiamasi skirti bent kelis šimtus eurų, tai verta pagalvoti apie trumpą pabėgimą, pavyzdžiui, romantišką savaitgalį, papildytą skaniomis vakarienėmis, grožio bei sveikatingumo procedūromis, pramogomis ir t.t. Dar viena šauni idėja – trumpa savaitgalio kelionė į svečią šalį.

Tad, rinkitės idėjas ir džiuginkite merginas. Na, o dar daugiau nuostabių idėjų, ką dovanoti, rasite http://www.tangopc.lt/kategorija/laisvalaikis/dovanos/.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt