Skip to content
Home » Ką verta žinoti renkantis plaukų priežiūros priemones skirtingiems plaukų tipams?

Ką verta žinoti renkantis plaukų priežiūros priemones skirtingiems plaukų tipams?

Ką verta žinoti renkantis plaukų priežiūros priemones skirtingiems plaukų tipams?

Plaukai reikalauja labai daug priežiūros. Na, o vienas paprasčiausių būdų tinkamai prižiūrėti plaukus, tai – plaukų priežiūros priemonių naudojimas. Visgi, jas pasirinkti nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto – yra daugybė dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Vienas iš jų yra ir plaukų tipas. Nuo to, koks yra jūsų palukus tipas, priklausys ir tai, kokios plaukų priežiūros priemonės bus reikalingos. Taigi, aptarkime. 

Sausi plaukai

Jei jūsų plaukai yra ypač sausi, reikėtų rinktis tokias plaukų priežiūros priemones, kuriose gausu drėkinančių sudedamųjų dalių. Puikiai tiks plaukų priežiūros priemonės, kuriose yra simondsijų,  migdolų aliejaus.

Spindesį praradę plaukai

Ne paslaptis ir tai, kad visi svajoja apie blizgančius plaukus, tačiau tikrai ne visu tuo galime džiaugtis. Taigi, jei jūsų plaukai yra praradę spindesį, rinkitės jo suteikiančias priežiūros priemones, taip pat padėti gali alyvuogių aliejus ar kiaušinio kaukė plaukams. 

Riebūs plaukai

Jei jūsų plaukai linkę į riebumą, tai jūsų turėtumėte rinktis specialiai riebiam plaukų tipui sukurtas palukų priežiūros priemones.

Pažeistiems, įvairių veiksnių nualintiems plaukams

Jeigu jūsų plaukai yra stipriai pažeisti ir buvo nualinti tam tikrų veiksnių, tai reikėtų rinktis tokias priemones, kurios regeneruoja plaukus.

Slenkantys plaukai

Slenkančių laukų savininkai turėtų rinktis stiprinančias priemones, o taip pat – puikiai tiks ir kamparo aliejus plaukams, kadangi jis aktyvuoja kraujotaka, stiprina šaknis ir skatina plaukų augimą.

Apimtį praradę plaukai

Jei jūsų plaukai jau yra praradę apimtį, tai rinkitės jos suteikiančias priemones. Taip pat, jei ieškote atsakymo į klausimą, kaip suteikti plaukams apimties,, atminkite, kad keratino plaukams nauda yra didžiulė. Dar daugiau naudingų įžvalgų, kaip tinkamai prižiūrėti ir puoselėti savo plaukus, rasite http://www.nelysk.lt/produktai/

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt