Skip to content
Home » Kada keisti padangas į žiemines?

Kada keisti padangas į žiemines?

Norint tinkamai pasiruošti sezono kaitai, ypač svarbu žinoti, kada pasikeisti žiemines padangas. Taip pat svarbu žinoti iki kada pasikeisti vasarines padangas į žiemines. Tai labai svarbus niuansas, kuris liečia ne tik mašinos eksploatavimo galimybes, bet ir jūsų bei jūsų artimųjų saugumą, nes laiku nepasikeitus vasarinių padangų, gali ištikti nelaimė.

Kodėl reikia keisti žiemines padangas

Atsižvelgiant į jų pavadinimą, visasezoninės padangos yra sukurtos veikti ištisus metus esant vidutinėms oro sąlygoms. Nors vasarinės ir žieminės padangos visiems sezonams suteikia naudą, jos nėra idealios vairuotojams, žiemos mėnesiais kovojantiems su dideliu šalčiu, ledu ir sniegu. Specialistai sutinka, kad net ir geriausios sezoninės padangos pasiduoda žemai temperatūrai, todėl padanga sukietėja ir praranda didelį sukibimą. Kai padangos praranda sukibimą, kitos automobilio saugos funkcijos taip pat gali neveikti, pavyzdžiui, visų ratų pavara ir stabdžių antiblokavimas. Taigi, jei jūsų vietovėje yra nuolatinė šalčio temperatūra, nesvarbu, ar daug sniego, ar tiesiog įprasta šalčio ir sausumo temperatūra, žieminės padangos jums bus labai naudingos.

Toliau pateikiami papildomi žieminių padangų pranašumai:

  • Saugumo jausmas, norint patekti ten, kur reikia
  • Padidėjęs sukibimo gebėjimas sustoti ir startuoti ant kalno
  • Maksimaliai padidinkite staigaus stabdymo galią
  • Galimybė efektyviai manevruoti esant žemai temperatūrai, giliai sningant ir apledėjusiems keliams

Kada turėtumėte persimontuoti?

Priklausomai nuo sumontuotos padangos tipo ir prekės ženklo, šis atsakymas gali skirtis. Gera taisyklė yra pakeisti žiemines sezonines padangas, kai temperatūra nuolat nukrenta žemiau nulio.

Kada turėtumėte užsidėti vasarines padangas?

Ir atvirkščiai, atėjus pavasariui, reikėtų laikytis panašių nurodymų keičiant žiemines padangas. Jei turite visų sezonų padangų rinkinį, turėtumėte keisti, kai temperatūra kiekvieną naktį išlieka aukštesnė nei pliusinė oro temperatūra.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt