Skip to content
Home » Kaip išsirinkti gerą dvigulės patalynės komplektą?

Kaip išsirinkti gerą dvigulės patalynės komplektą?

Miegamasis turi būti kaip įmanoma patogesnis, kad galėtumėte ramiau ir geriau miegoti. Vienas iš pagrindinių elementų, į kurį reikia atsižvelgti, norint pasiekti maksimalų komfortą, yra tinkamo patalynės komplekto pasirinkimas. Dvigulės patalynės komplektas sudarytas iš:

  • čiužinio paklodės,
  • antklodės,
  • dviejų pagalvių užvalkalų.

Kaip išsirinkti tinkamiausią dvigulę patalynę?

Pirmieji dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, prieš perkant patalynės komplektą, yra medžiaga, dydis ir dizainas. Svarbu žinoti, kad rinkoje yra įvairiausių pasirinkimų ir platus kainų diapazonas. Toliau pateiksime keletą patarimų, į ką kreipti dėmesį, renkantis dvigulės patalynės komplektą.

Rinkitės minkštą medžiagą

Medžiagos kokybė yra svarbiausias prioritetas, renkantis patogų patalynės komplektą. Rinkitės iš minkštos ir kvėpuojančios medžiagos. Prieš perkant, patartina patikrinti ir palytėti medžiagą. Tačiau jei komplektą pirksite internetu, galite pasirinkti patalynės komplektą, pagamintą iš garantuotai minkštos medžiagos, pavyzdžiui, korėjietiškos, japoniškos medvilnės ar šilko.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į spalvą

Žinokite, kad ryškių spalvų patalynės komplektui reikia skirti daugiau dėmesio. Jei jis pagamintas iš nekokybiškos medžiagos, skalbimo metu patalynė ir antklodė gali išblukti arba dar blogiau – sugadinti kitus audinius. Prastos kokybės audinių dažai ne tik suteps kitus audinius, buvusius kartu skalbimo metu, bet ir sugadins ryškią paties patalynės komplekto spalvą. Kuo daugiau plausite, tuo spalva palaipsniui labiau išbluks ir gali sugadinti Jūsų miegamojo estetiką.

Žiūrėkite, kad atitiktų dydį

Įsitikinkite, kad pasirinkote patalynės komplektą, atitinkantį Jūsų lovos čiužinio dydį. Lovos yra šešių dydžių: viengulės (100 x 200 cm arba 120 x 200 cm), dvigulės (140 x 200 cm), vadinamosios ,,king size bed” (160 x 200 cm arba 180 x 200 cm) ir itin didelės (200 x 200 cm). Pasirinkę netinkamą dydį: per didelį arba per mažą patalynės komplektą, gulėdami ant lovos jausitės nepatogiai.

Spalvos ir modelio pasirinkimas

Patalynės komplekto spalvos pasirinkimas labai priklausys nuo vartotojo pageidavimų ir norimos miegamojo aplinkos ar dizaino. Pavyzdžiui, vaiko miegamajame leiskite vaikui dalyvauti renkantis raštą ir spalvą. Tuo tarpu pagrindinio kambario patalynės komplektą galite pasirinkti tik Jūs. Jei Jūsų miegamajame yra daug dekoratyvinių elementų, subalansuokite juos naudodami paprastą patalynę arba minimalistinį patalynės komplektą su minimaliais raštais.

Pilnas patalynės komplektas

Paskutinis patarimas – visada patikrinkite, ar patalynės komplektas yra pilnas. Įsitikinkite, kad jame yra tinkamas Jums reikalingų pagalvių užvalkalų ir antklodžių užvalkalų skaičius. Taip pat nepamirškite įsitikinti, kad komplekto medžiagos tinkamai susiūtos ir nėra broko.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt