Skip to content
Home » Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis

Apskritai dauguma automobilių nuomos agentūrų siūlo panašias įvairių klasifikacijų transporto priemones. Per pastaruosius porą dešimtmečių kategorijų skaičius išaugo. Paprasto pasirinkimo tarp subkompaktinių, kompaktiškų, vidutinio dydžio ir sportinių automobilių era baigėsi. Dabar su https://autobanga.lt/ jūsų pasirinkimas gali apimti kone viską: nuo mini automobilių iki prabangių visureigių.

Nežinote, kokio automobilio jums reikia? Prabangus automobilis gali atrodyti gražiai, bet jei transporto priemonėje praleidžiate nedaug laiko, tai gali būti iššvaistytos išlaidos. Gali kilti pagunda išsinuomoti kabrioletą, tačiau jei oras bus netinkamas arba turite daug bagažo, tai nėra pats praktiškiausias pasirinkimas. 

Kuo anksčiau nuspręsite, ko jums reikia iš išsinuomoto automobilio, tuo didesnė tikimybė, kad išsirinksite tinkamą. Čia pateiksime keletą patarimų, kaip geriau išsirinkti.

Didesnis ne visada geriau

Jei turite didelę šeimą arba turite daug bagažo, visureigis gali būti tinkamas pasirinkimas. Dideli automobiliai paprastai sunaudoja daugiau degalų. Paprastai juos sunkiau manevruoti, ypač miestuose, kuriuose siauri keliai arba ribota automobilių stovėjimo aikštelė. Vidutinio dydžio automobiliai dažniausiai yra populiariausios nuomojamos transporto priemonės Lietuvoje. Dauguma jų turi geresnes degalų sąnaudas nei didesni automobiliai, o nuoma paprastai kainuoja pigiau. 

Būkite lankstūs

Lankstumas padės išvengti streso nuomojantis automobilį. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo to, kas tuo metu yra automobilių nuomos įmonės aikštelėje. Dažniausiai turėtumėte turėti galimybę įsigyti norimos dydžio kategorijos transporto priemonę. Tačiau galbūt negalėsite pasirinkti iš dviejų skirtingų automobilių modelių.

Renkantis išsinuomotą automobilį reikia planuoti ir būti lanksčiam, kai laikas išsinuomoti automobilį. Jei tai atsiminsite, prieš išvykdami į kelią su nuomota mašina turėtumėte patirti sklandų nuomos procesą.

Numatykite iš anksto, kam bus skirtas automobilis

Esmių esmė nuomojantis automobilį yra tikslus žinojimas, kam jis bus skirtas. Tai: ar juo važiuosite kartu su visa šeima, ar bus daug bagažo, gal tai bus tik pramoginis pasivažinėjimas, kaip pvz., vestuvių, kitų švenčių, fotosesijų metu ir pan. Negalite į kelionę su šeima pasiimti dviejų durų kompaktiško automobilio, taip pat nebus gražu, jei pasiimsite aštuonvietį autobusiuką fotosesijai.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt