Skip to content
Home » Kaip namuose palaikyti visus keturis kampus? Patarimai kuriant jaukumą namuose

Kaip namuose palaikyti visus keturis kampus? Patarimai kuriant jaukumą namuose

Mokslas įrodė, kad net senovės moteris bandė sukurti jaukumą oloje, jau nekalbant apie šiuolaikines šeimininkes, kurios dabar yra devyndarbės barbės ir vis tiek geba laikyti visus keturis namų kampus ant savo pečių. Kiekviena moteris nori, kad visi jos šeimos nariai su malonumu grįžtų namo, kur švaru, jauku ir sukuriama tokia atmosfera, kad nesinori niekur eiti. Šiandien pakalbėsime apie tai, kaip namuose sukurti jaukumą ir apsupti namiškius tvarka bei komfortu.

Prieš pradėdamos kurti jaukumą namuose, nuspręskime, kokiomis pagrindinėmis kryptimis vadovausimės namų pertvarkymo procese. Būtina suprasti, kad net madingiausias remontas ir brangūs baldai nesuteiks butui išraiškingumo, individualumo bei taip norimo jaukumo, jei neįdėsite savo širdies.

Namų komfortui sukurti naudojame tekstilę

Kiekviena namų šeimininkė, užsidegusi su mintimi atnaujinti būstą, iškart prisimena tekstilę. Būtent jos dėka galite suteikti svetainei naują veidą be kardinalių pokyčių ir ilgo bei varginančio remonto. Pradėkite nuo užuolaidų. Tai puikus būdas sukurti privačią erdvę. 

Mielai atrodo užuolaidos su raukšlėmis ir klostėmis, tačiau lygiai taip pat tvarkingai ir gražiai atrodo roletai ar romanetės. O jei turite milžiniškus langus, verta apsvarstyti vertikalių žaliuzių įsigijimą, kadangi tai ekonomiškiausias pasirinkimas išties dideliems, pavyzdžiui, svetainės langams. Geriausia žaliuzes pirkti internetu, kadangi tokiu atveju visi galimi pasirinkimai bus jums kaip ant delno. Apsipirkti internetu paprasta, greita ir, dažnu atveju, pigiau. 

Kalbant apie kitas tekstilės rūšis, visada pasiteisina pledai, dekoratyvinės pagalvėlės ir kilimai. Pagalvėlės ir pledai ant sofų ir fotelių – tai dar vienas būdas įnešti pliūpsnį jaukumo į jūsų šeimos svetainę. Subtilūs ir malonūs liesti audiniai atliks savo darbą ir suteiks ramybę patalpoje. Svarbiausia pasirinkti ne per ryškias audinio spalvas, kurios „pjauna“ akį ir įneša į kambarį iššaukiančių jausmų. Priešingai, atmosfera turėtų atpalaiduoti namo gyventojus ir svečius bei įvesti lyrišką nuotaiką.

Kita nemažiau svarbi tekstilės rūšis yra kilimai ir kilimėliai. Net jei ant grindų jau turite prašmatnų kilimą, papildykite interjerą ryškesniais kilimėliais, pavyzdžiui, priešais įėjimą į svetainę ar virtuvę, prieškambaryje ar vonioje. Pirma, malonu ant tokių kilimėlių vaikščioti basomis kojomis, antra, jie pagyvina vienalytį interjerą ir padeda sukurti individualumo pojūtį.

Apskritai, viskas, kas gali būti minkšta ir švelnu liesti, pradedant pūkuotu kilimėliu ir baigiant meškiuku, į namus atneša ramybę ir jaukumą. Juk norime, kad tiek suaugęs, tiek vaikas noriai leistų laiką namie ir buvimo juose neiškeistų į nieką.

Pašalinkite visus galimus trikdžius maloniai ir netrukdomai leisti laiką

Interjero detalės yra gražu, tekstilės gaminiai – jauku, o tam tikros priemonės, galinčios pagerinti jūsų komfortą namuose – nuostabu.

Mėgstate vėdinti namus vos tik atšyla oras? Tokiu atveju, tikriausiai, susiduriate su nemaloniais ,,svečiais”: uodais, musėmis ir kitais skraidančiais padarais. Šie, papuolę į jūsų teritoriją, įkyriai sukasi apie jūsų galvas, trukdo miegoti ir visaip kitaip griauna ramybę namuose. 

Gera žinia ta, kad galite visus langus, esančius namuose apsaugoti nuo šių ,,svečių”. Tinklelis rėmelis langams – tai sprendimas visoms šeimininkėms, kadangi tvirtinimas yra itin paprastas, nereikalaujantis gręžti langų rėmo.

Nepamirškite, kad jauki atmosfera namuose nesibaigia minkštomis pagalvėlėmis ir gražiais pledais.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt