Skip to content
Home » Kaip rašyti ant voko?

Kaip rašyti ant voko?

Technologijų amžiuje, kai žmonės gali siųsti greitąsias žinutes savo draugams arba naudojant FaceTime programą netgi pamatyti savo šeimą, atrodo beprotiška, kad kam nors dar reikia žinoti, kaip adresuoti laišką. Tikėkite ar ne, tačiau kartais ranka rašyti laiškai yra idealus bendravimo būdas. Tai lėtina beprotiškai greitai bėgantį mūsų gyvenimo laiką ir gali tapti itin sentimentaliu įrodymu draugystės, meilės ir kitokių santykių.

Kas yra viduje, priklauso nuo jūsų, tačiau svarbu laikytis konkrečių nurodymų dėl voko išorės, kad jūsų laiškas būtų išsiųstas kam jis skirtas, todėl svarbu žinoti, ​​kaip užrašyti siuntą.

Kaip adresuoti voką?

  • Viršutiniame kairiajame kampe parašykite siuntėjo adresą.
  • Tada parašykite gavėjo adresą šiek tiek centre apatinėje voko pusėje.
  • Norėdami baigti, uždėkite antspaudą viršutiniame dešiniajame kampe.
  • Ant voko paprastai yra du adresai, tačiau techniškai reikalingas tik vienas: gavėjo. Siuntėjo adresas nebūtinas, bet rekomenduojamas. Jei yra klaidų, dėl kurių laiškas negali būti pristatytas, grąžinimo adreso nebuvimas reiškia, kad paštas negalės jo išsiųsti atgal, kad būtų išspręstos problemos.

Kaip parašyti siuntėjo (grąžinimo) adresą?

  • Pradėkite nuo pilno vardo.
  • Kitoje eilutėje parašykite savo gatvės adresą. Jei reikia, galite naudoti dvi eilutes.
  • Vykdykite šią eilutę nurodydami savo adreso miestą, valstybės ir pašto kodą.

Kaip parašyti gavėjo adresą

  • Neoficialiems laiškams naudokite tą patį formatą kaip ir siuntėjo adresas.
  • Jei siunčiate laišką tam tikroje įmonėje, pirmoji eilutė turėtų būti įmonės pavadinimas.
  • Kitos dvi eilutės turėtų būti gatvės adresas, miestas, valstija ir pašto kodas.

Kaip parašyti tarptautinį pristatymo adresą

Jei laiškas siunčiamas užsienio adresu, adreso formatas paprastai išlieka toks pat – tik paskutinėje eilutėje pridedant šalies pavadinimą.

Kai kuriose šalyse pašto kodas nurodomas prieš miestą ir šalį, tačiau jis skiriasi įvairiose šalyse, todėl tiesiog patikrinkite, kad įsitikintumėte.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt