Skip to content
Home » Kaip tinkamai išsirinkti viengulę patalynę?

Kaip tinkamai išsirinkti viengulę patalynę?

Mūsų miegamųjų ir, svarbiausia, čiužinių bei patalynės kokybė turi didelę įtaką mūsų miego kokybei ir bendrai savijautai. Tinkamai pasirinktas patalynės komplektas ne tik pagerins miegamojo vaizdą, bet ir, tikėtina, pagerins Jūsų miego kokybę. Kitu atveju, tai būtų tolygu 8 valandas per dieną rengtis netinkamai prigludusiais, ankštais ar nusidėvėjusiais drabužiais ir tikėtis, kad atrodysite gerai.

Šiame straipsnyje glaustai aptarsime, kokių viengulių patalynių galite rasti įvairiose parduotuvėse ir patarsime, kaip išsirinkti geriausią miego patalynės komplektą.

Viengulių patalynių tipai

Dažniausiai prekyboje sutinkamas viengulių patalynių išmatavimas yra standartinis 140 x 200 cm. Tačiau priklausomai nuo šalies, kurioje ši patalynė yra pagaminta, dydis gali šiek tiek kisti, todėl būkite atidūs, rinkdamiesi patalynės išmatavimus.

Viengulių patalynių, kaip ir visų kitų komplektų, sudėtis gali būti skirtinga. Populiariausios medžiagos, iš kurių yra gaminama viengulė patalynė, yra šios: medvilnė, medvilnės mišiniai, poliesteris, linas, vilna, šilkas.

Viengulės patalynės pagal dizainą yra skirstomos į suaugusiems ir vaikams skirtus patalynės komplektus. Šiandien vartotojas turi išskirtinai didelę patalynių pasirinkimo galimybę, todėl rinkoje jų galite rasti tiek paprasčiausių – vienspalvių – dizainų, tiek su įmantriais raštais arba itin žaismingų, puikiai tiksiančių puošti vaikų kambarius.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Kalbėdami apie miego kokybę, turime būti rimti, nes tai pagrindinis raktas į geresnę savijautą dienos metu. O kai reikia išsirinkti geriausią patalynės komplektą, turime būti atsakingi tiek už save, tiek už savo vaikus (ypatingai už vaikus).

Taigi, rinkoje šiais laikais turime labai didelį prekių pasirinkimą, tačiau kaip neapsigauti ir išsirinkti tikrai dėmesio (ir kainos) vertą prekę? Turėtumėte visada žinoti šiuo kelis dalykus: prioritetas visada yra medžiagos iš natūralių pluoštų (medvilnė, bambukas, linas, šilkas ir kt.), darbo kokybė (ar siūlės tvirtos, neprairusios ir pan.), kainos ir kokybės santykis.

Geras patalynės komplektas kainuos – neslėpsime – tačiau tai bus puiki ir svarbi investicija ne tik į Jūsų geresnę miego kokybę, bet ir pačią savijautą. Svarbiausia, kad prekė būtų kokybiškai pagaminta, natūrali (t. y., kvėpuojantis audinys, kuris neleis Jums gausiai prakaituoti) ir aklai nepervertinta.