Skip to content
Home » Kam naudojamas permatomas audinys?

Kam naudojamas permatomas audinys?

Permatomas audinys yra kitas tų audinių, kurie neturi standžios tekstūros, ryškios spalvos, pavadinimas. Per šiuos audinius galėsite matyti viską – niekas nebus paslėpta. Tai itin plonas ir labai lengvas audinys, tinkantis daugeliui siuvimo projektų.

Permatomi audiniai paprastai įgauna daug skirtingų pavadinimų, tokių kaip marlė, muslinas, organza, šifonas ir panašiai. Jie taip pat yra pagaminti iš skirtingų pluoštų, todėl jie gali būti visiškai natūralūs arba priešingai – pagaminti iš sintetinio pluošto, arba ir viena, ir kita, priklauso nuo to, kokia bus audinio paskirtis.

Šiame straipsnyje mes glaustai papasakosime kam yra reikalingas permatomas audinys ir kokios jo panaudojimo galimybės.

Kam reikalingas permatomas audinys?

Permatomi audiniai plačiai naudojami siuvimui ir dekoravimui. Kiekviena permatomo audinio rūšis pasižymi vis kitokiomis savybėmis, todėl siuvant užuolaidas arba vestuvinę suknelę, Jūs tikrai pritaikysite bet kokio tipo permatomą audinį bet kokiam siuvimo projektui.

Tokie audiniai gali virsti puikiomis dieninėmis užuolaidomis, o jei naudojate pakankamai sluoksnių, galite sukurti nepakartojamą ir rafinuotą, puošnią vakarinę suknelę, kuri sužavės visus šventės dalyvius.

Be to, šie audiniai padeda būti kūrybiškiems ir novatoriškiems, įgyvendinant įvairius siuvimo projektus. Jie leidžia kurti savo drabužius taip, kaip norite, neprarandant šių audinių patrauklumo. Galite būti seksualios, romantiškos, rafinuotos ar elegantiškos, priklausomai nuo to, kokio tipo įvaizdį norite pateikti pasauliui.

Panaudojimo būdai

Šis audinys gali būti pagamintas iš įvairių rūšių pluoštų. Šie pluoštai apima: medvilnę, vilną, kanapių pluoštą, viskozę, šilką, nailoną ir poliesterio pluoštą. Taigi ir panaudojimo būdai gali būti išties įvairūs. Tinklinis permatomas audinys, tiulis arba lengvas tik pusiau permatomas audinys puikiai tinka prie kitų medžiagų, naudojamų įvairiuose siuvimo projektuose, suteikiant jiems puošnumo ir pūstumo jausmą.

Kitas labai mums įprastas panaudojimo būdas yra dieninių užuolaidų siuvimas. Jei norite suteikti namų erdvei jaukumo ir nenorite tuščių langų – dieninės užuolaidos yra puikus sprendimas. Toks audinys puikiai tiks jų gamybai.

Taigi, permatomo audinio panaudojimo galimybės yra labai plačios ir viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės, kaip tokį audinį sugalvosite panaudoti savo projektuose.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt