Skip to content
Home » Kam reikalinga prijuostė ir kaip išsirinkti sau tinkančią?

Kam reikalinga prijuostė ir kaip išsirinkti sau tinkančią?

Visi žinome, kad prijuostės gali suteikti daug privalumų, nes jas galima dėvėti higienos tikslais tokiose vietose, kaip virtuvė. Labai dažnai gaminant maistą žmonės išsipurvina ar apsitaško. Ir, deja, bet ne visos dėmės gali būti lengvai išvalomos. Pavyzdžiui, aliejaus paliekamos dėmės ant drabužių yra vienos komplikuočiausių. Todėl jei norite, kad Jūsų drabužiai išliktų švarūs ir nesugadinti maisto gaminimo metu, rekomenduojame įsigyti prijuostes.

Uždengdamos kūno priekį prijuostė atlieka apsauginio barjero funkciją, kai gaminate maistą, jį patiekiate, valote namus ar ką nors kita, atliekate kokią nors kūrybinę užduotį. Būtent naudojant prijuostę tiek Jūsų, tiek Jūsų vaikų, norinčių padėti šeimininkauti virtuvėje, drabužiai nuo dulkių, įvairių nešvarumų ir skysčių išsiliejimo ar apsitaškymo išlieka saugūs ir švarūs.

Prijuosčių tipai

Dažniausiai bet kurioje audinių ir tekstilės parduotuvėje rasite prijuostes skirtas suaugusiesiems ir vaikams. Tiek stilingos suaugusiųjų prijuostės, tiek skirtos vaikams yra pagamintos Lietuvoje iš kokybiškų medžiagų, tokių kaip linas ir medvilnė. Prijuostės yra kruopščiai pasiūtos ir pagamintos iš pastorinto audinio, todėl šis pirkinys greitai nesusidėvės ir Jus džiugins ilgiau.

Kai kurios parduotuvių siūlomos prijuostės turi ir kišenėles, o tai kur kas labiau palengvina darbą virtuvėje ar bet kur kitur, kur dėvite prijuostę. Kadangi prijuostės nėra neperšlampančios, maloniai glunda prie kūno. Taip pat, jas labai lengva prižiūrėti, nes galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laipsnių temperatūroje. Suaugusiems skirtos prijuostės gali būti tokių dydžių: S, M, L, XL ir t. t.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Jei prijuostė bus naudojama namų virtuvei, užteks paprasčiausio medvilninio varianto. Jei ji bus su kišenėmis, tai tik dar vienas privalumas. Jei tai tokios profesijos kaip padavėja(-as) ar kirpėja(-as), naudinga turėti prijuostę bent su pora kišenių, kuriose visada turėsite svarbiausius daiktus po ranka. Virėjams tokios prijuostės taip pat labai patogios. Atkreipkite dėmesį, kad parduotuvėse prijuostės būna skirtingų dydžių, todėl būkite tikri, kad išsirinkote tinkamą dydį tiek sau, tiek savo vyrui ar vaikui. Taip pat skiriasi ir jų ilgiai, todėl jei esate aukštesnis žmogus, rekomenduojame atsižvelgti į prijuosčių aprašymus ir ten nurodytus ilgius.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt