Skip to content
Home » Kodėl verta įsigyti neperšlampamas paklodes vaikams?

Kodėl verta įsigyti neperšlampamas paklodes vaikams?

Neperšlampama paklodė vaikams, o ypatingai kūdikiams, yra greitas ir paprastas būdas apsaugoti lovą nuo pratekėjimo ir dėmių. Tiesiog užvilkite vaiko čiužinį tokia paklode ir nesijaudinkite dėl čiužinio gadinimo.

Neperšlampamos paklodės yra įvairių dydžių ir spalvų, kad tiktų daugeliui skirtingų čiužinių tipų. Be to, kad jos yra patogios ir patvarios, jas lengva keisti ir jos veiksmingai apsaugo čiužinį. Daugiau jokių sugadintų ir dėmėtų čiužinių bei diskomforto vaikui. Įsigydami neperšlampamą paklodę, Jūs palengvinsite tiek savo buitį, tiek vaiko miego kokybę, nes neteks naktį miegoti ant šlapio čiužinio (įprastos paklodės praleidžia bet kokius skysčius, kurie sušlapina dar ir čiužinį).

Parduotuvėse rasite šiuos neperšlampančių paklodžių dydžius:

 • 80 x 160 cm,
 • 90 x 200 cm,
 • 120 x 200 cm,
 • 140 x 200 cm,
 • 160 x 200 cm,
 • 180 x 200 cm.

Kokiais atvejais pravartu įsigyti neperšlampamą paklodę?

Neperšlampama paklodė vaikams yra puikus išradimas. Auginant kūdikį, tėvai dažnai susiduria su sauskelnių pratekėjimo problema, todėl turint neperšlampamą paklodę, jaudintis nebereikės. Ypatingai šio tipo paklodė tinka kiek paaugusiems vaikams, kurie išgyvena, perėjimo iš sauskelnių į paprastas kelnaites, etapą ir dažnai prišlapina lovą nakties miego metu. Tokios paklodės užtikrina čiužinio švarumą, tereikia suteptą paklodę pakeisti nauja, nesibaiminant, kad čiužinys bus negrįžtamai pažeistas.

Vis dar nesate įsitikinę neperšlampamos paklodės būtinumu? Galbūt greičiau padėtų apsispręsti šie keli faktai, liudijantys neperšlampamų paklodžių teikiamus privalumus? Štai jie:

 • Galite atsipalaiduoti žinodami, kad Jūsų vaiko lovos čiužinys yra tinkamai apsaugotas. Paklodė turi vandeniui atsparų pagrindą, neleidžiantį nuotėkiui patekti į čiužinio vidų ir jį gadinti bei kelti diskomfortą vaikui.
 • Neperšlampamos paklodės suteikia papildomo komforto miegant. Minkšto dizaino patalynė padeda patogiai išsimiegoti. Taip pat galima atsipalaiduoti, nesijaudinant, kad vėl kas nors pratekės.
 • Paklodės yra diskretiškos ir lengvos.
 • Jos yra įvairių spalvų ir dydžių. Dizaino prasme tokių paklodžių pasirinkimas tikrai platus, todėl neabejotinai rasite Jums ir Jūsų vaikui tinkančią patalynę.
 • Šios paklodės, be abejonės, yra patogios. Paklodę naudoti nėra sudėtinga, ją galima tiesiog uždėti ant čiužinio kampų ir ji nejudės iš vietos, nepaisant to, kaip intensyviai vaikas vartosi lovoje.

Vietoje vienkartinių neperšlampamų paklotų Jums finansiškai daug naudingiau vaikiška neperšlampama tekstilinė paklodė, kurią tereikia skalbti. Tai ne tik puikus būdas sutaupyti, bet ir draugiškas gamtai ir aplinkai pasirinkimas – todėl abipusė nauda. Nepraleidžianti skysčių paklodė gali būti dedama ant vaiko lovos čiužinio, ant kelioninės lovytės – maniežo, net į vežimėlio lopšelį – iš esmės tokią paklodę galite dėti ant visko, ką norite apsaugoti.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt