Skip to content
Home » Kodėl verta samdyti muitinės tarpininkus?

Kodėl verta samdyti muitinės tarpininkus?

Pateiksime penkias priežastis, kodėl įmonėms, gabenančioms krovinius, prekes tarptautiniais maršrutais, verta kreiptis į muitinės tarpininkus dėl tarpininkavimo paslaugų ir patikėti jiems visas su muitines susijusias procedūras.

1. Jie geriausiai išmano savo sritį

Daugelyje šalių muitinės įstatymai ir taisyklės yra sudėtingas reikalas, supainiotas biurokratinių procesų.

Muitinės tarpininkas būtų geriausiai susipažinęs su naujausiais pakeitimais ir galėtų patarti dėl privalomų reikalingų dokumentų. Taip pat muitinės tarpininko pareiga yra užtikrinti tinkamą prekių klasifikaciją dokumentacijoje ir laiku parengti bei pateikti atitinkamoms valstybinėms institucijoms dokumentus.

2. Papildomų išlaidų išvengimas

Skirtingos šalys, skaičiuodamos muitų tarifus, veikia pagal skirtingus parametrus.

Šių taisyklių nesilaikymas gali turėti pasekmių įmonėms, dažnai finansinių nuobaudų arba vėlavimų, galinčių daryti neigiamą įtaką tiekimo grandinei, forma.

Turėdami išsamių žinių apie taisykles ir jų išimtis, muitinės tarpininkai gali greitai ir labai tiksliai nustatyti ir apskaičiuoti visus muitus ir mokesčius.

3. Stebėjimas realiu laiku

Įmonėms, importuojančioms / eksportuojančioms prekes, siuntų matomumas leidžia išplėsti planavimą, kuris padės lengviau atlikti muitinės formalumus.

Muitinės tarpininkai, turintys prieigą prie naujausių technologijų ir įrankių, gali pasiūlyti visą parą matomumą įvairiose laiko juostose, jei jie įmonės vardu prisiima pasaulinių siuntų stebėjimo vaidmenį. Iškilus problemoms, muitinės tarpininkai taip pat gali imtis veiksmų, kad išspręstų sunkumus, nes jie nuolat bendrauja su muitinės pareigūnais.

4. Mažesnės siuntimo išlaidos

Pasinaudodama muitinės tarpininko paslaugomis, įmonė turi galimybę sumažinti bendras siuntimo išlaidas.

Priklausomai nuo jūsų įmonės reikalavimų, tokių kaip kaina ir pristatymo laikas, muitinės tarpininkas padės pasirinkti optimalų pristatymo variantą. Jie taip pat gali padėti sumažinti nereikalingas išlaidas.

5. Leidžia įmonės darbuotojams susikoncentruoti ties savo pareigomis

Galiausiai, pasamdžius patyrusį licencijuotą muitinės tarpininką, atsakingą už tarptautinius krovinių gabenimus, palengvinama darbuotojų našta, kurie vėliau gali nukreipti visą savo dėmesį į pagrindines verslo operacijas.

Šių pareigų perdavimas muitinės specialistui sumažina įmonės rūpesčius ir galiausiai gali padidinti vidaus produktyvumą.
Daugiau apie tai, kodėl verta samdyti muitinės tarpininką, sužinosite čia: https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/muitines-tarpininkavimas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt