Skip to content
Home » Kokį vonios rankšluostį pasirinkti?

Kokį vonios rankšluostį pasirinkti?

Kalbant apie žmogaus higieną – vonios rankšluosčiai yra būtinas daiktas kiekvieno žmogaus vonios kambaryje. O kad būtų užtikrintas tinkamas higienos lygis, rankšluosčių reikia ne vieno ir ne dviejų. Jums reikės: veido rankšluosčio, kūno rankšluosčio, kojų, rankų rankšluosčių, vonios kilimėlio (rankšluosčio, kuris sugers vandenį Jums išlipus iš vonios/dušo), moterims išskirtinai bus reikalingas galvos plaukų rankšluostis.

Rankšluosčių tipai

Čia aptarsime keletą rinkoje esančių vonios rankšluosčių tipų. Tačiau tai – toli gražu ne viskas.

Medvilniniai rankšluosčiai
Medvilnė visuomet buvo vertinama medžiaga, nes tai yra natūralus pluoštas. Įvairiose parduotuvėse siūlomi vonios rankšluosčiai, pagaminti iš 100% medvilnės, gerai sugeria drėgmę ir juos malonu naudoti. Dėl savo natūralios kilmės medvilnė tinka ir kūdikių nebrandžiai, jautriai odai. Šie rankšluosčiai itin lengvai prižiūrimi: juos lengva skalbti ir pašalinti dėmes.

Mikropluošto (mikrofibros) rankšluosčiai
Mikropluošto rankšluostį galima laikyti naujove. Jie yra ir lengvi, ir itin sugeriantys. Kokybiški 100% mikropluošto rankšluosčiai voniai gali sugerti iki trijų kartų daugiau skysčių nei jo paties svoris. Tokio tipo rankšluostis yra minkštas ir labai švelnus. Tokie rankšluosčiai gali būti skirti ir vaikams. Be to, galite įsigyti universalaus dydžio paplūdimio rankšluosčių, kurie puikiai nusausina ir yra labai spalvingi bei gražūs.

Plaukų rankšluostis – turbanas
Tai labai puikus pasirinkimas turintiems ilgus plaukus – dažniausiai moterims. Šio tipo rankšluostis yra pagamintas iš 100% mikrofibros (mikropluošto), todėl puikiai sugeria drėgmę, be to, yra labai patogus naudoti, susisukant drėgnus plaukus viršugalvyje.

Kaip išsirinkti tinkamiausius rankšluosčius voniai?

Du dalykai, į kuriuos labiausiai reikia kreipti dėmesį, yra rankšluosčių dydis ir medžiaga. Veidui, rankoms, kojoms skirti rankšluosčiai gali būti mažesnio formato, nes taip paprasčiau jais naudotis, tačiau visam kūnui skirti rankšluosčiai turėtų būti dideli dėl pačių Jūsų patogumo.

Jei tai rankšluostis, skirtas pasitiesti po kojomis, išlipant iš vonios/dušo, jis gali būti pagamintas iš sintetinių pluoštų, nes tai pigesnė alternatyva, nes bus nuolat klojama ant grindų. Jei reikia didesnio sugeriamumo – natūralios medžiagos yra patikimas variantas, pavyzdžiui medvilniniai ar lininiai vonios rankšluosčiai, bet išties dideliu drėgmės sugeriamumu gali pasigirti 100% mikrofibros (mikropluošto) rankšluosčiai.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt