Skip to content
Home » Kokias gėles dovanoti vyrams?

Kokias gėles dovanoti vyrams?

Kokias gėles dovanoti vyrams?

Nors išgirdę apie gėles, pirmiausia pagalvojame apie moteris, nesunku pastebėti, kad, visgi, ai yra puikus pasirinkimas ir tuomet, kai kalbame apie vyrus-  jeigu laukia ypatinga proga, tai, vienas kitas žiedas, kaip priedas prie dovanos, tikrai nepakenks. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad tikrai ne visas gėlės tinka dovanoti stiprios lyties atstovams. Na, o, kokios tinka labiausiai?

Rožės

Moterims yra įprasta dovanoti įvairių spalvų rožes ir tai yra iš tiesų puikus pasirinkimas. Tačiau vienas šios gėlės žiedas irgi gali tapti puikiu priedu prie dovanos, jeigu ruošiamasi sveikinti vyrą. Tiesa, reikėtų laikytis kelių taisyklių: pirmoji – rožė turėtų būti kuo masyvesnė, antroji – verta rinktis tamsesnės spalvos gėlę. 

Amariliai

Amariliai yra dar vienas puikus pasirinkimas, jeigu jūs ieškote gėlės vyrui. Verta akcentuoti, kad būtent šios gėlės pasižymi griežtomis bei aiškiomis linijomis, o tai – simbolizuoja vyriškumą. Taigi, praturtinkite dovaną amariliu ir vaizdas bus dar šventiškesnis. 

Gvazdikai

Dar vienas pasirinkimas, yra gvazdikai. Verta akcentuoti ir tai, kad šiuos atveju, tinka dovanoti ne tik pavienes gėles, bet ir visą jų puokštę. Tiesa,  kaip ir kalbant apie rožes, reikėtų rinktis tamsesnių spalvų gvazdikus. 

Taigi, kaip matyti, jeigu ieškote gėlių, kurios bus skirtos vaikinui, vyrui, tėčiui, broliui, draugui ar kolegai, tai šie pasirinkimai tikrai jūsų nenuvils ir tik dar labiau sustiprins šventinę nuotaiką. Na, ir, žinoma,  ne ką mažiau svarbūs yra ir priedai. Pavyzdžiui, dovanojant gėlės vyrui, derėtų vengti masyvių ir ryškių kaspinų, vietoje to, verčia rinktis subtilią juostelę. Taigi, dovanokite gėles bei kurkite šventinę nuotaiką. Na, o dar daugiau informacijos rasite http://www.kaunogerbuvis.lt/paslaugos/geliu-pristatymas/

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt