Skip to content
Home » Kokie yra brangiausi automobiliai?

Kokie yra brangiausi automobiliai?

Kokie yra brangiausi automobiliai?

Automobiliai – viena tų temų, kuria milijonai žmonių visame pasaulyje  gali kalbėti valandų valandas. O, kitaip juk ir būti negalėtų, kadangi yra daugybė dalykų, kuriuos galima aptarti kalbant apie šias transporto priemones. Ne išimtis yra ir kaina. Daugelį žmonių domina tai, kokie automobiliai yra brangiausi? Į šį klausimą ir atsakysime jau netrukus. 

Rolls-Royce Boat Tail

Ar gali automobilis kainuoti net 28 milijonus dolerių? Taip, gali, jei tik rinksitės šį automobilį. Teigiama, kad šis automobilis yra pats brangiausias visų laikų automobilis pasaulyje. Šis automobilis yra beveik 6 m ilgio ir savo išvaizda labiau primena ne automobilį, o jachtą. Vienas svarbiausių dalykų, kurį verta žinoti apie šį automobilį, ir, žinoma, viena pagrindinių p priežasčių, kodėl ši transporto priemonė kainuoja tiek daug, yra ta, automobilis turi net 2 000 unikalių dalių bei detalių. Taip pat svarbu akcentuoti, kad visos kėbulo plokštės buvo gaminamos ir dažomos rankomis.  Be to, svarbu akcentuoti, kad šis automobilis yra kur kas daugiau nei vien tik automobilis, kuriuo būtų galima važiuoti – ši transporto priemonė pasitarnaus ir kaip staliukas su kėdėmis iškylų metu. Bet ir tai – dar ne viskas: šios transporto priemonės gale  yra iš šaldytuvas, kuris patikimai saugos  maisto produktus bei gėrimus net pačią karščiausią vasaros dieną.

Bugatti La Voiture Noire

Šis automobilis yra pigesnis nei aukščiau aprašytas, tačiau kaina taip pat įspūdinga – už jį tektų pakloti 18,7 milijono dolerių. Įdomus faktas apie šį automobilį yra tas, kad jis pirmąjį 100 km gali įveikti vos per 2,5 sekundės. 

Akivaizdu, automobilių pramonė tikrai  turi mus kuo nustebinti. Na, ir, žinoma, belieka tik pasakyti, kad dar daug įdomių naujienų sulauksime ateityje. Daugiau naujienų rasite https://logistikai.lt/category/transporto-priemones/

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt