Skip to content
Home » Kokios antklodės yra tinkamos alergiškiems vaikams?

Kokios antklodės yra tinkamos alergiškiems vaikams?

Tėveliai, auginantys vaikus, ypač alergiškus, žino, kaip svarbu yra rasti tinkamą antklodę, kuri nedirgintų jautrios odelės bei užtikrintų ramų ir sveiką miegą. Platų kokybiškų antklodžių, tinkančių ne tik vaikučiams, bet ir suaugusiesiems, asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: https://tavosapnas.lt/katalogas/patalyne/antklodes-pagalves/antklodes/, na, o dabar pakalbėkime apie tai, kokias antklodes rinktis, auginant būtent alergiškus vaikučius.

Antklodės su tuščiaviduriu silikonizuotu poliesteriniu pluoštu

Kalbant apie antklodes nuo alergijų kenčiantiems vaikams, galima paminėti, kad vienas geriausių pasirinkimų yra antklodės su tuščiaviduriu silikonizuotu poliesteriniu pluoštu. Minėtas silikonizuotas poliesterinis pluoštas neleidžia antklodėje kauptis įvairioms kenksmingoms bakterijoms bei dulkių erkutėms, kurios yra vienas grėsmingiausių alergenų. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad antklodės su tuščiaviduriu silikonizuotu poliesteriniu pluoštu yra itin patvarios, todėl be problemų gali „tarnauti“ ne vienerius metus. Šios antklodės taip pat pasižymi neapsakomu patogumu, lengvumu, minkštumu bei purumu, o tai reiškia, kad užklotas tokia antklode vaikas jausis tarsi apkabintas mylinčių tėvų, todėl puikiai išsimiegos ir pailsės. Pažymėtina, kad minėtos antklodės nėra reiklios priežiūrai, o jų skalbimas lengvas.

Antialerginės antklodės impregnuotos alijošiaus ekstraktu

Alergiškiems vaikams puikiai tinka ir antialerginė antklodė, kurios audinys yra impregnuotas ypač gerai pasaulyje vertinamo alijošiaus ekstraktu. Šios antklodės taip pat pasižymi dideliu purumu, ypatingu švelnumu ir minkštumu. Be to, po tokia antklode vaikai miega ramiau, saldžiau bei atsibunda žvalesni ir energingesni, kitaip tariant, šios antklodės pasižymi visomis geriausiomis savybėmis, kuriomis pasižymi ir antibakteriškai veikiantis alijošius.

Kupranugarių vilnos antklodės

Niekam ne paslaptis, kad kupranugarių vilna yra itin higieniškas natūralus pluoštas. Ši vilna ir iš jos pagamintos antklodės yra vertinamos visame pasaulyje dėl neįtikėtinų termoreguliacinių savybių. Kupranugarių vilnos antklodėse nesiveisia ir nesidaugina dulkių erkutės bei kitos bakterijos, todėl šios antklodės taip pat yra puikus pasirinkimas auginantiems alergijų kamuojamus vaikučius.

Skalbiamos vilnos antklodės

Vilnos antklodės nėra „draugiškos“ bakterijoms bei dulkių erkutėms, nes nesudaro sąlygų šiems nepageidaujamiems mikroorganizmams veistis ir daugintis. Skalbiamos vilnos antklodės yra laidžios orui, puikiai sugeriančios drėgmę, pakankamai lengvos, minkštos bei „atliekančios“ natūralų mikromasažą. Šios šiltos antklodės yra skirtos naudoti visais metų laikais bei puikiai tinka ir alergiškiems vaikučiams.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt