Skip to content
Home » Kokios paskolos gali pareikalauti pirmas būstas?

Kokios paskolos gali pareikalauti pirmas būstas?

Būstas – vienas svarbiausių pirkinių kiekvieno žmogaus gyvenime. Tačiau nesunku pastebėti, kad toks pirkinys taip pat reikalauja ir labai didelių išlaidų, tad dažnai nutinka taip, kad norinčiam pirkti būstą, nepakanka sukauptų lėšų, tad tenka ieškoti papildomų šaltinių. Būtent tokiais atvejais puikiu pasirinkimu gali tapti paskolos. Tad, šį kartą atsakysime į klausimą, kokios paskolos gali pareikalauti pirmas būstas?

Būsto paskola

Vienas taikliausių pasirinkimų, kurį verta rinktis, jei norisi turėti savo būstą, tačiau tam nepakanka turimos pinigų sumos, yra būsto paskola. Priklausomai nuo aplinkybių, galima pasiskolinti keliolika ar net keliasdešimt tūkstančių eurų. Taip pat svarbu akcentuoti, kad šiandien tokio pobūdžio paskolą suteikia ypač įvairūs bankai. Taigi, jei norite gauti tokio pobūdžio paskolą, pirmiausia turėtumėte labai atsakingai įvertinti, kuris ankas siūlo geriausias sąlygas. Tiesa, svarbu akcentuoti ir tai, kad būsto paskola paprastai yra ilgalaikis įsipareigojimas (keliolikai ar net kelioms dešimtims metų), tad prieš priimant galutinį sprendimą, pravartu pasikonsultuoti ir su finansų konsultantu, kuris įvertinęs jūsų padėtį, padėtų priimti geriausią bei naudingiausią sprendimą.

Vartojimo paskola

Siekiant turėti nuosavą būstą, puikiu pasirinkimu galėtų tapti ir vartojimo paskola. Tiesa, svarbu akcentuoti, kad šiuo atveju pinigų sumos paprastai yra mažesnės, nei būsto paskolos atveju. Tačiau šiuos pinigus sėkmingai galėsite panaudoti vidaus ar lauko apdailai, baldams pirkti. Kaip ir būsto paskolos atveju, nusprendus imti vartojimo paskolą, reikėtų ypač atsakingai palyginti sąlygas ir rinktis tik geriausiai jūsų lūkesčius pateisinti galintį variantą.

Taigi, jei norisi turėti nuosavą būstą, tačiau nepakanka turimų pinigų, būsto paskola ar vartojimo paskola gali tapti ypač puikiu pasirinkimu. Na, o dar daugiau naudingos informacijos rasite užsukę į į http://www.tangopc.lt/kategorija/paslaugos/paskolos/.