Skip to content
Home » Koks patalynės komplektas yra geriausias Jums?

Koks patalynės komplektas yra geriausias Jums?

Norint gerai išsimiegoti, neužtenka turėti gerą lovą ir čiužinį. Labai svarbu su kuo Jūsų kūno oda kontaktuoja Jums miegant, todėl patalynės komplektas turėtų būti lygiai taip pat svarbus kaip ir geras čiužinys, nes nuo to priklausys Jūsų savijauta ryte.

Investuokite į tikrai kokybišką miegamojo patalynės komplektą ir Jums neteks nusivilti. Skirkite pakankamai dėmesio savo miego aplinkai, kad kasdien pradėtumėte dieną žvalūs ir gerai pailsėję. O išsirinkti tinkamą patalynės komplektą mes Jums padėsime.

Kaip išsirinkti tinkamiausią patalynės komplektą?

Pirmiausia, renkantis patalynės komplektą, reikėtų atkreipti dėmesį į dydį. Dvigulis šeimyninis patalynės komplektas būtų 200 x 220 cm išmatavimų, viengulis – beveik perpus mažesnis. Vaikams bei kūdikiams skirtas patalynės užvalkalų komplektas būna dar mažesnių išmatavimų. Jei su antrąja puse miegate po viena dvigule antklode – tuomet patalynės komplektas, kurio standartinis dydis yra 200 x 220 cm Jums puikiai tiks, tačiau jei mėgstate miegoti po atskiromis kiek mažesnėmis – viengulėmis – antklodėmis, reiktų ieškoti kitokio patalynės komplekto varianto.

Antra, reikėtų kreipti didesnį dėmesį į patalynės sudėtį. Geriausia, žinoma, rinktis tik natūralias medžiagas, tokias kaip medvilnė, vilna, linas, šilkas ir pan., kurie garantuotai nedirgins Jūsų odos miego metu, be to, užtikrins gerą oro cirkuliaciją viso poilsio metu. Tačiau patalynės komplektai, pagaminti iš satino ar poliesterio taip pat nėra prastas variantas – anaiptol. Su tokiais patalynės komplektais taip pat jausitės maloniai ir jaukiai.

Dizainas – kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, nes visų skoniai skirtingi. Tačiau klasikinis juodas ar baltas patalynės komplektas tikrai nenuvils – derės prie bet kokio namų interjero, todėl nereikės sukti galvos, kaip viską tarpusavyje suderinti. Pirmasis (juodas) labiau praktiškas variantas, nes nesimatys jokios dėmės, antrasis (baltas) akimirksniu suteiks miegamojo kambariui prabangos, gaivumo ir erdvumo jausmą. O kalbant apie prabangą, šilkinis ar satino patalynės komplektas garantuos šimtaprocentinį komfortą ir pagerins Jūsų miego kokybę. Niekur nėra taip malonu gulėti ir miegoti kaip tarp šilkinių patalų, patikėkite!

Taigi, atsižvelgus į kiek aukščiau minėtus aspektus Jūs tikrai išsirinksite gerą patalynės komplektą.