Skip to content
Home » Kuo ypatingas vaflinis audinys?

Kuo ypatingas vaflinis audinys?

Jei būtų apdovanojimas už labiausiai atpalaiduojančią medžiagą, greičiausiai tai būtų vaflinis audinys. Ši jauki medžiaga net labiausiai įtemptą dieną gali paversti atpalaiduojančiu SPA poilsiu. Švelnios tekstūros su išskirtiniais trimačiais kvadratais, primenančiais pusryčių maistą, dėl kurio jis ir buvo taip pavadintas, vaflinio pynimo audinys yra puiki priemonė atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu.

Vaflinio pynimo audinys, taip pat žinomas kaip korio audinys, pasižymi išskirtinėmis savybėmis dėl trimačio rašto. Tekstūra sukuriama paties audimo proceso metu. Būtent dėl savo išskirtinės išvaizdos, kurios nesumaišysite su jokiu kitu audiniu, vaflinis audinys yra toks nuostabus.

Kam naudojamas vaflinis audinys?

Vaflinio pynimo audinys populiariausias gaminiams, kurie yra minkšti ir jaukūs. Dažniausiai šis audinys puikiai tinka chalatams, rankšluosčiams ir antklodėms siūti. Pliušinis ir prigludęs korio audinys taip pat užtikrina gerą oro srautą, todėl ši labai gerai sugerianti vaflinė medžiaga greitai džiūsta. Tai yra viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl vaflinis audinys yra vienas tinkamiausių chalatams siūti.

Priklausomai nuo pynimo sandarumo, vaflinis audinys vis tiek gali būti lengvas, tačiau pynimo dizainas padeda sukurti šiltą oro sluoksnį šalia odos, todėl tai idealus audinys žiemos drabužiams ir patalynei. Paprastai šio formato medžiaga gali būti medvilninis audinys arba lininis vaflinis audinys. Nors rinkoje esama ir kitokių medžiagų, iš kurių gali būti pagamintas vaflinis audinys.

Vonios kambarys tikrai yra ideali vieta vaflinio pynimo audiniui. Jis puikiai sugeria ir greitai džiūsta. Be to, Jūsų vonios kambarys, dėka vaflinio audinio, atrodo kaip prabangus SPA centras. Aukštos kokybės vaflinis megztas rankšluostis ne tik apgaubia jaukiu švelnumu, bet ir gali paversti vonios kambario išvaizdą penkių žvaigždučių SPA. Žinoma, vaflinis megztas vonios rankšluostis suteikia prabangos, tačiau šio audinio pagalba galite netgi pakeisti vonios kambario išvaizdą. Vaflinio pynimo dušo užuolaidos bus netikėtas sprendimas ir tikrai pagražins vonios kambarį.

Tegul prabanga nesibaigia vonios kambaryje. Dėl savo korio audinio savybių vafliniai drabužiai, tokie kaip chalatai ir poilsio drabužiai, siūlo nenumaldomai jaukią prabangą, kuria galite mėgautis kiekvienas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt