Skip to content
Home » Kuris telefonas geresnis Samsung ar Huawei?

Kuris telefonas geresnis Samsung ar Huawei?

Du Azijos technologijų milžinai konkuruoja siekdami įtikinti pasaulį, kad jie yra geriausias technologijų pasirinkimas, ypač per savo išmaniuosius telefonus: Huawei telefonai ir Samsung telefonai. Abu tradiciškai kovojo, kad taptų didžiausiu „Android“ programinės įrangos sistemos gamintoju Ispanijoje, kol „Google“ priėmė sprendimą, kuris visiškai paveikė „Huawei“ išmaniuosius telefonus visame pasaulyje. Nors „Samsung“ mobilieji telefonai ir toliau palaiko įprastus ryšius su „Android“, to paties nėra „Huawei“ įrenginių atveju.

Nepaisant to, „Huawei“ ir toliau konkuruoja su „Samsung“ viršuje. Siūlo naujus pasiūlymus, kurie pritraukia tiek pat dėmesio, kiek ir konkurento pasiūlymai. Šiame įraše palyginsime pagrindinių mobiliųjų telefonų modelių privalumus ir trūkumus, taip pat kitą informaciją, į kurią reikia atsižvelgti, susijusią su technologijų įmonėmis. Mūsų tikslas – kad abejodami, kuris geresnis – Samsung ar Huawei, turėtumėte aiškią viziją, kuris prekės ženklas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kokiais būdais „Samsung“ yra geresnis už „Huawei“?

Samsung palaiko Android

„Android“ yra „Google“ sukurta mobilioji operacinė sistema, kuri nusprendė nebeteikti savo paslaugų Kinijos gamintojui. Tai precedento neturintis sprendimas, tuo metu palikęs milijonus vartotojų nežinioje. Pagrindinė priežastis buvo politinis ir prekybos karas tarp JAV ir Kinijos, kurio aukomis tapo kiniškų prietaisų savininkai. Kalbant apie „Samsung“, tai nesikeičia, o „Android“ ir toliau yra jos įrenginių operacinė sistema.

Naudotojai, turintys „Huawei“ mobilųjį telefoną, ir toliau turi prieigą prie visų prekės ženklo programėlių, tokių kaip „Google Maps“, „Gmail“, „Drive“, „You Tube“ ir kt. Be to, jie galės ir toliau naudotis „Google Play“, „Android“ programų rinka. Reikalas tas, kad dabartiniai „Huawei“ naudotojai negaus „Android“ operacinės sistemos atnaujinimų. Tai reiškia mažesnį mobiliojo telefono saugumą.

Kitaip tariant, „Google“ nustos teikti oficialią „Huawei“ atnaujinimo ir trikčių šalinimo pagalbą. Tai reiškia, kad dėl lėto programėlių įkėlimo pablogės telefono veikimas, tai reikš didesnę baterijos sąnaudą ir programinę įrangą, labiau pažeidžiamą įsilaužėlių. Puikus faktas, į kurį reikia atsižvelgti ir kuris gali būti naudingas Korėjos prekės ženklui mūsų „Samsung“ ir „Huawei“ dvikovoje.

Bet kokiu atveju „Huawei“ jau pateikė atsakymą savo vartotojams ir žmonėms, kurie ketino įsigyti prekės ženklo kopiją. Vienas iš šių atsakymų yra pati nauja operacinė sistema, Kinijos vėliava HasmonyOS.

Tiesa, Samsung, tęsdama Android, siūlo visiems žinomą operacinę sistemą, kuri nesukelia sunkumų. Todėl, jei nenorite išeiti iš savo komforto zonos, Samsung bus geriausias pasirinkimas.

„Samsung“ laimi dėl saugyklos

Pasaulyje, kuriame dominuoja asmenukės, peizažinės nuotraukos ar vaizdo įrašai, mums reikia pakankamai vietos, kad galėtume tai saugoti ilgą laiką nemokant už debesies (cloud) paslaugą. „Samsung“ siūlo parinktis su didesniais kintamaisiais, pavyzdžiui, „Galaxy S10+“. Parduodamos trys šio modelio versijos: 128 GB, 512 GB ir 1024 GB. Kita vertus, „Huawei“ flagmano modelis (P30 Pro) išlieka 128 GB. 

Prie abiejų įrenginių galima įdėti SD atminties kortelę, P30 Pro atveju tai gali siekti iki 256GB, o Samsung įrenginyje – 512GB.

Jei paprastai turite daug failų ir abejojate, ką geriau nusipirkti – „Samsung“ išmanųjį telefoną ar „Huawei“, verčiau rinkitės Pietų Korėjos prekės ženklą.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt