Skip to content
Home » Magnetinis telefono laikiklis – saugiai kelionei

Magnetinis telefono laikiklis – saugiai kelionei

Vairuojant visas dėmesys privalo būti sutelktas į kelią. Šią taisyklę žino visi vairuotojai, tačiau realybėje viskas „veikia“ šiek tiek kitaip. Dauguma vairuotojų pripažįsta faktą, kad vairuodami dažnai naudojasi mobiliaisiais telefonais, nes prireikia skubiai atsiliepti, paskambinti arba pasinaudoti navigacija. Mobilus telefonas rankose vairuojant – tai tik vienas žingsnis iki nelaimės, o kad to būtų galima išvengti pats laikas įsigyti magnetinį telefono laikiklį savo automobiliui.

Kodėl verta rinktis magnetinį telefono laikiklį?

Magnetinis telefono laikiklis automobiliui – priemonė, prisidedanti prie saugesnės kelionės automobiliu. Šis laikiklis padeda patogiai ir svarbiausia saugiai naudotis mobiliuoju telefonu (laisvų rankų įranga) vairuojant. Nedidelis, tačiau itin tvirtas ir stiprus magnetinis telefono laikiklis, tvirtinamas prie automobilio prietaisų skydelio, visiškai netrukdo vairuoti, nes neapriboja vairuotojo matymo lauko, jis nekrinta ir stipriai laiko telefoną. Pritvirtindami tokį laikiklį taip pat galite būti tikri, kad nepažeisite ir automobilio prietaiso skydelio paviršiaus.

Nuo įprastų automobiliams skirtų telefono laikiklių magnetinis telefono laikiklis skiriasi savo dydžiu. Šis smūgiams atsparia technologija praturtintas laikiklis užtikrina, kad mobilaus telefono ekranas būtų vienodai gerai matomas tiek važiuojant lygiu keliu, tiek duobėtu, vingiuotu keliu. Pažymėtina, kad naudojant magnetinį telefono laikiklį net ir važiuojant nelygiu keliu galima patogiai krauti telefoną, panaudojant USB jungtį.

Aukštos kokybės bei dailaus dizaino magnetiniai telefono laikikliai yra ilgaamžiai bei nėra reiklūs priežiūrai. Esant reikalui, juos galima nuplauti. Svarbu pažymėti, kad plovimas niekaip nedaro įtakos magnetinio telefono laikiklio savybėms, todėl po „maudynių“ jį bus galima sėkmingai naudoti dar ilgai.

Kokiems mobilių telefonų modeliams tinka magnetiniai telefono laikikliai?

Magnetiniai telefono laikikliai yra lengvai suderinami praktiškai su beveik visų modelių mobiliaisiais telefonais, todėl tikėtina, kad šis galingas pagalbininkas puikiai tiks ir Jūsų turimam telefono modeliui.

Ar magnetiniai telefono laikikliai automobiliams yra brangūs?

Magnetiniai telefono laikikliams tikrai nėra brangūs, o įvertinus, kokią įtaką jie daro saugiam vairavimui, jų kaina iš tikro yra juokingai maža. Pažymėtina, kad kokybišką, ilgaamžį magnetinį telefono laikiklį automobiliui galite įsigyti vos už kiek didesnę nei 30 Eur kainą. Tokia investicija į Jūsų saugumą tikrai nėra didelė.