Skip to content
Home » Medinės terasos apsauga nuo vabzdžių ir grybelių naudojant alyvą

Medinės terasos apsauga nuo vabzdžių ir grybelių naudojant alyvą

Lauko terasa iš medžio – ne tik patogi erdvė, tačiau ir gražus akcentas beveik bet kurioje vietoje. Tačiau medieną svarbu tinkamai prižiūrėti, nes tik taip užtikrinsite, kad ji tarnaus pakankamai ilgai. Ypač didelę grėsmę kelia vabzdžiai ir grybelis. Jie greitai ir nepataisomai gali pakenkti terasos konstrukcijos vientisumui. Vienas iš veiksmingų būdų apsaugoti medines terasas nuo šių grėsmių – alyvuoti.

Kaip vabzdžiai ir grybelis kenkia medinėms terasoms?

Skirtingi vabzdžiai ir vabalai gali labai pakenkti medinėms terasų lentoms. Vienas iš būdų užkirsti tam kelią – apdoroti medieną specialiu, apsauginiu aliejumi. Tam tikros priemonės, kaip kad https://osmo.lt/produkto-kategorija/isores-produktai/alyva-lauko-medienai/, sudėtyje turi biocidų, tad gali sulaikyti vabzdžius nuo medienos užkrėtimo. Šios alyvos prasiskverbia į medieną ir sukuria apsauginį barjerą, pro kurį vabzdžiai negali prasiskverbti, todėl jiems sunku įkurti kolonijas bei užkrėsti.

Medinėms terasoms problemų gali kelti ir grybeliai, pavyzdžiui, pelėsis ir puvinys. Šie grybeliai klesti drėgnoje aplinkoje ir gali greitai išplisti po didelį plotą, todėl mediena susilpnėja ir supūva. Padėti gali ta pati alyva. Jei priemonė pasižymi antigrybelinėmis savybėmis, tai yra tiesiausias kelias į ilgaamžiškumo išsaugojimą.

Apibendrinimas

Apibendrinant galima teigti, kad apdorojimas alyva tikrai yra veiksmingas būdas apsaugoti medines terasas nuo vabzdžių ir grybelių. Pasirinkę tinkamą alyvos rūšį ir tinkamai ją tepdami, galite sukurti apsauginį barjerą, kuris padės išsaugoti medinės terasos grožį ir funkcionalumą ilgus metus.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt