Skip to content
Home » Pieninis šokoladas – džiaugsmas ne tik gomuriui, bet ir akims

Pieninis šokoladas – džiaugsmas ne tik gomuriui, bet ir akims

Šokoladu išteptas Jūsų atžalos veidukas reiškia tik vieną, kad Jūsų mažasis tyrinėtojas rado gardžias Jūsų mėgstamo pieninio šokolado ar iš jo gaminamų skanėstų atsargas. Puikiai žinote, kad pieninis šokoladas visada yra tinkamas pasirinkimas, norint pradžiuginti tiek vaikus, tiek suaugusius. Pieninio šokolado gardėsiai „OGEEZ“, „MONOPOLY“ visi „HARRY POTTER“ pieninio šokolado ir traškių ryžių serijos skanėstai džiugina ne tik gomurį, bet ir akis.

Harry Potter pieninio šokolado ir traškių ryžių serijos skanėstai

Pieninis šokoladas vaikams patinka ne ką mažiau nei suaugusiems smaližiams. Ieškant kokybiškų pieninio šokolado gaminių, kurie vaikus nustebintų ne tik puikiu skoniu, bet ir linksma išvaizda, patartina atkreipti dėmesį į „Harry Potter“ pieninio šokolado ir traškių ryžių serijos skanėstus, „įgavusius“ varlės, burtų lazdelės, herbo ir kt. formas, t. y., pieninio šokolado saldainį „HARRY POTTER (CHOCOLATE FROG)“, šokoladinė burtų lazdelę „HARRY POTTER“ ir t. t. Pažymėtina, kad vaikus pradžiugins ne tik pats burnoje tirpstantis ir spragsintis skanėstas, bet ir jų pakuotėje paslėpta staigmenėlė: pakuotėje galima rasti 11 skirtingų kortelių, kurios tikrai patiks Harry Potter gerbėjams.

„Monopolis“ – ne tik smagus, bet ir dieviškai skanus žaidimas

„MONOPOLY“ žaidimas su pieninio šokolado saldainiais yra puikus pasirinkimas, norint smagiai ir skaniai praleisti laiką su šeima ir draugais. Skanūs belgiški šokolado gabaliukai, esantys minėtame žaidime, pasižymi itin aukšta kokybe bei tobulu tiek vaikus, tiek suaugusiuosius pavergiančiu skoniu.

Šokoladiniai saldainiai „OGEEZ“ – skanus „pokštas“

Šokoladiniai saldainiai „OGEEZ“ pasižymi trimis skirtingais skoniais: „Super Krunch“ pavadinimas parodo, kad išsirinkote pieniško šokolado bei pūstų ryžių saldainius, praturtintus „Matcha“ arbata, „Krispy Karamel“ – tai baltojo šokolado, pūstų ryžių bei „Matcha“ arbatos saldainiai su irisų gabaliukais bei jūros druska, o štai „Kandy Kookies“ yra aštriausi „OGEEZ“ saldainiai, kuriuose be baltojo šokolado, pūstų ryžių, „Matcha“ arbatos yra ir itin skanių sausainių trupinių. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šie saldainiai yra gaminami be pridėtinio cukraus. Jų sudėtyje taip pat nėra konservantų, GMO ir kitų nepageidaujamų priedų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt