Skip to content
Home » Plaukimas baidarėmis nerimi – nepamirštama patirtis kiekvienam

Plaukimas baidarėmis nerimi – nepamirštama patirtis kiekvienam

Baidarių nuoma Neries upe – paslauga, leidžianti pažinti Vilnių bei jo prieigas iš visai kito taško. Plaukimas baidarėmis Neries upe nereikalauja didelių fizinių pastangų ir yra, palyginus, ramus bei paprastas, todėl toks pasiplaukiojimas kuo puikiausiai tinka ir neturintiems visiškai jokios patirties, plaukiojant šia vandens transporto priemone.

Baidarėmis Neries upe – tiek dieną, tiek naktį

Neris tarsi dalija Vilnių į dvi dalis, kurių gamtinius ir architektūrinius skirtumus bei ypatumus nesunkiai galėsite įžvelgti ir pamatyti plaukiojimo baidare metu. Pažymėtina, kad rami ir plati Neries upė yra tikras baidarių entuziastų džiaugsmas, nes ja baidarėmis galima plaukioti tiek dieną, tiek sutemus. Išbandžiusieji šią pramogą teigia, kad neišdildomi įspūdžiai bei romantiška atmosfera yra garantuota visu šimtu dešimčia procentų. Plaukiojimas baidare yra saugus tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu: viso pasiplaukiojimo metu yra dėvimos gelbėjimosi liemenės, o baidarė iš principo yra ta vandens transporto priemonė, kurią apversti yra didžiulis iššūkis ir daug kryptingų pastangų reikalaujantis veiksmas.

Populiariausias maršrutas, plaukiant baidarėmis Nerimi

Populiariausias maršrutas, kurį dažniausiai renkasi žmonės, ieškantys nesudėtingo, ne itin ilgo, bet vaizdingo maršruto, driekiasi nuo Verkių malūno iki Baltojo tilto. Apie dvi valandas trunkančio plaukimo baidarėmis metu bus galima pasimėgauti saulės voniomis, pasigrožėti Neries krantinėmis, pasižvalgyti į Vilniaus Švč. Trejybės bažnyčią, Gedimino pilies bokštą, įvairius Vilniaus tiltus, įskaitant Žaliąjį bei Baltąjį tiltus. Šis maršrutas puikiai tinka, trokštantiems trumpai pabėgti nuo kasdienybės, ramiai pasigrožėti kerinčiais sostinės vaizdais ar kitaip supažindinti miesto svečius su Vilniumi.

Individualūs maršrutai, plaukiantiems baidarėmis Nerimi

Plaukimas Neries upe gali trukti nuo poros valandų iki keleto dienų, priklausomai nuo to, kokį maršrutą pasirinksite. Trokštantys ilgesnių pasiplaukiojimų ir planuojantys stovyklauti Neries pakrantėje esančiose stovyklavietėse, gali rinktis iš baidarininkų jau pamėgtų maršrutų arba susikurti savo individualų ir visiškai unikalų maršrutą. Reikiamas baidarių skaičius ir visi kiti būtini priedai yra pristatomi į Jūsų nurodytą vietą, jeigu ji yra tinkama žygiams baidare pradėti.