Skip to content
Home » Porolonas: kas tai ir kam skirtas?

Porolonas: kas tai ir kam skirtas?

Sėdėjimas yra tai, ką labai dažnai darome, bet apie tai pernelyg daug negalvojame. Nebent sėdynė, ant kurios sėdime, yra nepatogi. Sofos ar kito minkšto baldo paminkštinimai laikui bėgant dėvisi (dažniausiai susiploja ir tampa nebe minkšti ir nepatogūs) ir praranda pirminę formą. Tai suteikia nepatogumų ilgiau sėdint. Niekas to nenori.

Laimei, susidėvėjusias minkštąsias baldų dalis galima pakeisti. Jei sukate galvą, kaip būti praktiškiems, atnaujinant turimus baldus ar jų čiužinius, porolonas yra atsakymas. Tai ganėtinai lengvas būdas atnaujinti savo baldus neišmetant jų, be to, praktiškas pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti.

Šiais laikais prekybininkai gali išpildyti kone visus Jūsų norus: porolonas gali būti įvairaus storio, formų, savybių ir pan., tereikia žinoti, ko tiksliai norite. Sofos ar minkšto kampo pagalvėlių viduje esantis porolonas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių Jūsų baldo patogumą, minkštumo lygį ir jo tarnavimo laiką.

Patogaus minkšto baldo eksploatavimo trukmė pirmiausia priklauso nuo porolono tipo ir jo kokybės. Porolono svoris (tankis) lemia jo kokybę. Kiekvienas poliuretaninis akytasis plastikas (porolonas) turi savo svorį ir paprastai kuo didesnis svoris, tuo geriau Jums.

Kas yra porolonas?

Porolonas, paprastai tariant, yra medžiaga, dar kitaip žinoma, kaip poliuretaninis akytasis plastikas. Tai labai lengva, minkšta, didelio tankio ir tampri medžiaga, labai vertinama baldų gaminimo pramonėje ir tarp baldų restauravimu užsiimančių žmonių. Porolonas baldams gaminti gali būti skirtingo storio: storas, plonas arba vidutinio storio (3, 4, 6 cm, gali būti ir 10 cm). Dažniausi porolono išmatavimai yra 160×200 cm. Yra keletas porolono tipų:

  • standartinis porolonas;
  • aukšto elastingumo, atvirų porų, kvėpuojantis porolonas;
  • standartinis nedegus porolonas;
  • aukšto elastingumo, nedegus porolonas;
  • viskoelastinis porolonas.

Kam jis naudojamas?

Dažniausias ir populiariausias porolono panaudojimo būdas yra baldų gamybai, jų restauravimui ir čiužiniams, t. y., lovoms, sofoms, lauko baldams, foteliams, kėdėms ir kitiems baldams. Porolonas gali būti naudojamas net vaikų žaidimų aikštelėms. Arba bet kur kitur, kur reikia minkštumo ir patogumo.

Tinkamai išsirinktas porolonas pranoks visus Jūsų lūkesčius!

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt