Skip to content
Home » Prasidėjus švenčių maratonui renkame dovaną moteriai

Prasidėjus švenčių maratonui renkame dovaną moteriai

Dažnai galima išgirsti poziciją, jog moteriai išrinkti dovaną labai sudėtinga. Galbūt taip yra todėl, kad alternatyvų spektras labai platus, tačiau jei žinosite damos pomėgius, gyvenimo būdą ar svajones, tai dovanos pasirinkimas nebus labai sudėtingas. O štai keletas idėjų tiems, kurie niekaip neapsisprendžia, ką gi dovanoti.

Papuošalas

Nė viena dama neatsispirs stilingam kaklo papuošalui, apyrankei, dailiems auskarams ar žiedui. Tad mamai, antrai pusei, bičiulei, dukrai, sesei ar kitai dailiosios lyties atstovei įteikite Kalėdų proga gražų aksesuarą.

Kvepalai

Sakysite, banalu? Tačiau jei po eglute puikuosis moters mėgiamiausi kvepalai ar tie, kurie yra jos svajonių sąraše, tuomet dovana tikrai nebus įvertinta kaip banali.

Modernios technologijos

Šiandien daugelis mūsų neįsivaizduojame kasdienybės be išmaniųjų prietaisų. Tad tikrai įvertintas bus stilingas, funkcionalus ir prabanga alsuojantis Apple laikrodis. Galimi dizainai suteikia plačias galimybes atrasti tai, kas idealiai derės prie moters įvaizdžio.

Kelionė

Sutikite, daugelis iš mūsų dievina keliones, kurių vienos padeda plėsti akiratį, bičiulių ratą, kitos kokybiškai pailsėti. Todėl net ir trumpa kelionė, kaip pabėgimas nuo rutinos, bus labai šauni dovana moteriai.

SPA ar grožio procedūros

Daugelis damų tiesiog dievina masažus, įvairias terapija bei kitas grožio ir SPA procedūras. Taigi įteikite kuponą konkrečiai arba pasirenkamai paslaugai.

Pramogos

Jau kuris laikas populiaru dovanoti kuponus pramogoms. Tad įvertinkite, kokie yra dovanos gavėjos pomėgiai ir, atsižvelgdami į tai, įteikite kuponą. Galbūt tai bus šokių pamokos, o gal ekstremalus vairavimas, gal šuolis parašiutu ar plaukimas jachta. Pasirinkimas labai platus, tad neabejotinai atrasite tai, kas idealiai atitiks poreikius.

Kultūros gerbėjai

Jei dovanos gavėja neabejinga menui, kultūrai ir dievina taip leisti laiką, tuomet bilietai į koncertą, muziejų, parodą, teatrą, operą ar panašiai bus tobula dovana.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt