Skip to content
Home » Skrybėlių tipai

Skrybėlių tipai

Nesunku nuspėti, kodėl skrybėlės yra vienas populiariausių pasirinkimų: jos ne tik užtikrina praktinę funkciją (saugo nuo šalčio, vėjo ir lietaus arba priešingai – nuo kaitrių saulės spindulių), bet ir taip pat puošia ir netgi gali tapti išskirtiniu jūsų aprangos akcentu. Na, o atsižvelgiant į tai, kad skrybėlės tokios populiarios, nieko nestebina ir faktas, kad pradėtos kurti ypač įvairios skrybėlaitės. Taigi, šiandien skrybėlių tipai yra ypač įvairūs, tad kviečiame sužinoti apie juos daugiau.

Plačiakraštė skrybėlė yra vienas populiariausių pasirinkimų. Priklausomai nuo to, kur planuojam lankytis, reikėtų rinktis ir plačiakraštę skrybėlę. Pavyzdžiui, jei planuojama lankytis prabangiame pobūvyje, tai puikiai tiks iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta ir gausiai dekoro elementais puošta skrybėlė. Beje, verta akcentuoti, kad šio tipo skrybėlės yra skirtos būtent moterims.

Panama tipo skrybėlaitės yra skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Dažniausiai jos pasirenkamos tuomet, kai formuojami atostogų bei laisvalaikio deriniai.

Sombrero tipo skrybėlės – ypatingos, jas reikėtų rinktis tik kuriant teminius įvaizdžius, pavyzdžiui, nusprendus sudalyvauti meksikietiško stiliaus šventėje.

Gaučio tipo skrybėlaitės yra skirtos ir vyrams, ir moterims. Šio tipo skrybėlaitės pasižymi griežtomis linijomis ir puikiai tinka kuriant klasikinius įvaizdžius.

Katiliuko formos skrybėlaitės gali būti skirtos moterims bei vyrams, tačiau labiausiai paplitusios tarp vyresnio amžiaus moterų.

Kanotjė stiliaus skrybėlaitės, kurios gali būt skirtos tiek vyrams, tiek moterims, yra dar viena spuikus pasirinkimas formuojant atostogų įvaizdį.

Feska stiliaus skrybėlaitės atrodo šie tiek neįprastai, taigi, jos nėra tokios populiarios, kaip, pavyzdžiui, plačiakraštės skrybėlės. Visgi, jos puikiai tinka kuriant laisvalaikio derinius. Gali būti skirtos ir vyrams, ir moterims.

Na, o, jei norite apie madą sužinoti dar daugiau, tai būtinai užsukite į http://www.stop-acta.lt/kategorija/stilius-mada/aksesuarai/, nes ten jūsų lauks labai daug įdomių skaitinių.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt