Skip to content
Home » Dantų balinimas: mitai ir tikrovė

Dantų balinimas: mitai ir tikrovė

dantų balinimas

Dantų balinimas: mitai ir tikrovė

Visi norime gražios ir baltos šypsenos, tačiau ne visi žinome, kaip tai pasiekti. Dar daugiau, dantų balinimas yra viena tų temų, kurie neatsiejama nuo mitų, o tai – irgi gali pakišti koją nuostabią šypseną norintiems turėti žmonėms. Taigi, kalbant apie šį procesą, labai svarbu gebėti atpažinti, kur mitas, o kur tikrovė. Tad kviečiame susipažinti su labiausiai paplitusiais mitais.

Balinti dantis namuose – visada saugu ir lengva – tai mitas. Iš tiesų, kartais pasitaiko atvejų, kuomet pavyksta pašviesinti dantis namų sąlygomis, tačiau šia idėja pernelyg žavėtis nereikėtų, kadangi rizikuojate pasirinkti netinkamas dantų balinimo priemones arba netinkamai jas panaudoti ir sulaukti ne tokio rezultato, kokio norėtųsi. Tad kur kas geresnis pasirinkimas – dantų balinimas odontologijos klinikoje. Daugiau apie tai sužinosite https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-balinimas.

Ši procedūra gali pažeisti dantų emalį – nieko panašaus, tai – tik dar vienas mitas. Jei pasirinksite dantų balinimą odontologijos klinikoje, galite būti tikri, kad jūsų dantims nebus padaryta jokia žala: bus parinktos saugios, aukštos kokybės priemonės bei modernios technologijos, tad dantys džiugins savo baltumu, tačiau jiems tikrai nebus pakenkta.

Nėra jokių maisto produktų, kuriuos valgant, būtų galima palaikyti dantų baltumą, tai – irgi mitas, o kartu ir gera žinia visiems tiems, kurie nori išsaugoti gražius bei baltus dantis. Pastebėta, kad reguliarus braškių bei citrusinių vaisių vartojimas yra naudingas visiems, kurie nori baltos šypsenos. Taip yra todėl, kad šie produktai skatina seilių išsiskyrimą, o tai – svarbi sąlyga siekiant gražios šypsenos.

Dantų baltumas – paveldimas: jei baltu dantis turėjo tėvai, tai jų atžala irgi tokiais džiaugsis, tai – irgi mitas. Iš tiesų, tai ar džiaugsitės baltais dantimis, priklausys nuo kitų aplinkybių, pavyzdžiui, nuo kasdienių jūsų įpročių.
Rūkymas neturi įtakos dantų spalvai – tai irgi yra mitas. Daug ir dažnai rūkantys žmonės paprastai yra priversti tenkintis pageltusias, baltumą praradusiais dantimis.

Balintiems dantims burnos higienos procedūra jau nebėra reikalinga. Tai – irgi mitas. Jei jums buvo atliktas profesionalus dantų balinimas, vis tiek du kartus per metus apsilankykite odontologijos klinikoje, kad būtų atlikta ir profesionali burnos higiena.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt