Skip to content
Home » Kada geriausia šerti šunį konservuotu maistu?

Kada geriausia šerti šunį konservuotu maistu?

Nors šuns šėrimas sausu maistu yra pats populiariausias, tačiau tam tikrais atvejais yra palankiau augintinį šerti konservuotu maistu, kuris yra lengviau virškinimas ir dar labiau žadinantis apetitą. Situacijų, kada konservuotas maistas gali labiausiai pasiteisinti, yra ne taip ir mažai, taigi, aptarkime pačias dažniausias.

Įvairios ligos

Sveikstant po ligų ar po operacijų augintiniams reikia lengviau virškinamo pašaro, todėl konservuotas maistas yra tikrai palankus pasirinkimas. Sveikimo laikotarpiu labai svarbu pasirūpinti, kad augintinis reguliariai maitintųsi, todėl konservai galės suteikti jam jėgų.

Išrankumas maistui

Kai kurie šunys yra labai išrankūs  maistui, todėl konservais galima paskaninti įprastą augintinio pašarą. Vos vienas šaukštas kvapnaus konservuoto maisto gali sužadinti augintinio apetitą, todėl tokį kiekį konservuoto maisto galite sumaišyti su įprastu augintinio pašaru.

Maistas jauniems šuniukams ir senyvo amžiaus šunims

Jauniems šuniukams ir senyvo amžiaus šunims gali būti sunku sukramtyti kietą maistą, todėl konservai gali būti kur kas palankesniu pasirinkimu. Rinkdamiesi konservus atsižvelkite į tai, kokio amžiaus šunims jie yra skirti. Platų šunims skirtų konservų pasirinkimą galite rasti čia: https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis2=konservai.

Alternatyvūs šėrimo būdai

Jei pastebite, kad augintinis maistą pernelyg greitai suryja, ir nejaučia saiko, galite išbandyti alternatyvius šėrimo būdus. Pavyzdžiui, konservų galite įdėti į specialius interaktyvius žaislus ir juos užšaldyti: šuo turės raminantį užsiėmimą ir greičiau pajus sotumą.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt