Skip to content
Home » Kaip išsirinkti čiužinį?

Kaip išsirinkti čiužinį?

Ekspertai sutinka, kad geras miegas yra vienas geriausių būdų palaikyti ir pagerinti savo sveikatą. Čiužinys yra didžiulis veiksnys, lemiantis mūsų gebėjimą gerai miegoti, tačiau daugelis žmonių nepastebi jo svarbos ir toliau naudoja čiužinį, kuris nesuteikia pakankamai atramos ir komforto.

Naujas čiužinys gali būti nemaža investicija, tačiau žengę šį žingsnį galėsite geriau miegoti. Kaip ir su bet kuriuo didesniu pirkiniu, jūs norite įsitikinti, kad pasirinkote protingai.

Čiužinių tipai

Jei tik pradedate ieškoti naujo čiužinio, tikriausiai pastebėjote, kad pasirinkimų skaičius gali svaiginti. Naudingas būdas suprasti – pradėti galvoti apie čiužinių tipus.

Beveik visus čiužinius galima identifikuoti kaip vieną iš penkių tipų – porolono, spyruoklinio, hibridinio, latekso arba oro lovos.

Putplastis: 

Šie čiužiniai yra visiškai pagaminti iš putplasčio ir be ritinių. Jie linkę sumažinti spaudimą ir izoliuoti judesius, todėl puikiai tinka miegantiems vienumoje ir poroms. Tarp šiuose čiužiniuose naudojamų porolonų labiausiai žinoma ,,memory foam”.

Vidinė spyruoklė: 

spyruoklinis čiužinys turi ritės pagrindu veikiančią atramos sistemą ir keletą kitų sluoksnių. Nors ritės suteikia tam tikrą atramą, vidinėms spyruoklėms dažnai trūksta slėgio mažinimo. Jų miegamasis paviršius turi ribotą judėjimo izoliaciją. Dėl mažesnės kainos jie yra populiaresni tarp biudžetinių pirkėjų.

Hibridas: 

Hibridai turi du pagrindinius elementus: vidinę spyruoklinę atraminę šerdį ir didelę putplasčio komforto sistemą. Patogūs sluoksniai gali būti putplasčio arba latekso, o kartais net trumpesnis ritinių sluoksnis. Šie čiužiniai suteikia atšokimo ir kontūro derinį, mažai išlaiko šilumą ir gali būti tinkami miegamiesiems bet kokioje padėtyje, priklausomai nuo to, kaip jie yra pastatyti.

Lateksas: 

kai visi čiužinio sluoksniai yra pagaminti iš latekso gumos, kai kurie tai vadina latekso arba tikrojo latekso čiužiniu. Paprastumo dėlei mes tiesiog vartojame terminą lateksinis čiužinys. Jie pasižymi aukščiausios klasės atšokimu ir ilgaamžiškumu bei vidutiniu kontūravimu. Pagaminti iš natūralaus ir ekologiško latekso, jie yra geriausias pasirinkimas tarp ekologiškų pirkėjų.

Oro lova: 

Oro lovos yra pagamintos su oro kamera kaip atramine šerdimi. Siurblys, valdomas išmaniuoju telefonu arba nuotolinio valdymo pulteliu, yra įmontuotas į čiužinį, kad būtų galima pridėti arba pašalinti orą vienu mygtuko paspaudimu, o tai suteikia miegamiesiems didžiausią lankstumą. Poroms patinka oro lovos, nes kiekvienoje pusėje galima nustatyti skirtingą tvirtumo lygį.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt